Huśtawka króliki 89112 OU - Opis produktu


Huśtawka króliki to ciekawa zabawka, którą można zawiesić przy łóżeczku lub bawić się nią na podłodze. Zawieszone swobodnie króliczki z łatwością kręcą się grzechocząc. W przeźroczystej rurce przemieszczają się kolorowe kuleczki podczas bujania. Dodatkowo element krzywego lustra na długi czas przyciąga uwagę małego dziecka.
Zabawka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania struktur materiałów,
- bezpieczne podczas ząbkowania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89112

Zabawki - Numer handlowy: 21124

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Huśtawka króliki 89112 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Huśtawka króliki 89112 OU możesz kupić za 39.00 zł. Cena Huśtawka króliki 89112 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Huśtawka króliki 89112 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Huśtawka króliki 89112 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Huśtawka króliki 89112 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Huśtawka króliki 89112 OU?
Ciekawa zabawka którą można zawiesić przy łóżeczku lub bawić się nią na podłodze.
Zabawki - Numer katalogowy: 21124Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator