Pierwsi przyjaciele - Ponton safari 87412 - Opis produktu


Fantastyczny ponton safari w maskujących kolorach pasujących do serii safari Pierwsi przyjaciele! Można bawić się nim w wodzie podczas kąpieli, ale dzięki ukrytym pod spodem kółeczkom również puszczać go po podłodze.

Jeden z podstawowych elementów do kolekcji!
Ponton safari umili czas podczas kąpieli w wannie.
Koła pod spodem pozwalają mu na płynny ruch poza wodą. Zachęć dziecko do popychania go, obserwowania ruchu i raczkowania za nim wyobrażając sobie wyprawę w dżungli.
W zestawie z autem jest jedna postać z serii safari - Tolek.
Tolek safari posiada ruchome części: głowa, nogi i ręce oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
Stoi samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat.

Nr katalogowy: 87412

Zabawki - Numer handlowy: 21211

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Ponton safari 87412?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Ponton safari 87412 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Ponton safari 87412 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Ponton safari 87412?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Ponton safari 87412 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Ponton safari 87412 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Ponton safari 87412?
Fantastyczny ponton safari w maskujących kolorach pasujących do serii safari Pierwsi przyjaciele! Można bawić się nim w wodzie podczas kąpieli, ale dzięki ukrytym pod spodem kółeczkom również puszczać go po podłodze.
Zabawki - Numer handlowy: 21211Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator