Skrzyneczka z klockami 89295 - Opis produktu


Wielofunkcyjna skrzyneczka rozwijająca wszystkie podstawowe zmysły dziecka, ucząca kojarzenia kształtów, kolorów oraz sortowania. Stabilna zabawka, którą można postawić na każdym z boków. Podczas zabawy dziecko musi dopasować 6 grzechoczących klocków do odpowiedniego otworu zabawki po dwóch stronach pudełka. Każdy otwór ma element w kolorze pasującego do niego klocka, dzięki czemu maluch szybko nauczy się rozpoznawania kolorów. Aby wyjąć klocki należy otworzyć specjalnym pokrętłem drzwiczki skrzyneczki znajdujące się na trzecim boku zabawki. Na drzwiczkach znajduje się również bezpieczne lusterko, które sprawi wiele radości maluchowi podczas oglądania buzi.
Na pokrywkach skrzyneczki dodatkowo znajdują się ciekawe zabawki. Z jednej strony jest to duża, odblaskowa grzechotka z 4 kolorowymi kulkami - labirynt, a na drugiej kolorowa tarcza z różnymi wzorami oraz terkoczącym pokrętłem do obracania.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- sprawności manualnej,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- poznawania związków przyczynowo-skutkowych,
- logicznego myślenia,
- dopasowywania,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 20cm x 16cm x 16cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89295

Zabawki - Numer handlowy: 21191

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator