Digibirds Ptaszek w klatce Luna S88253/7 OU - Opis produktu

Digibirds Ptaszek w klatce Luna, sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości.
Jak prawdziwy ptaszek, porusza głową, dziobem, ćwierka, jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa, jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Odkryj ponad 20 piosenek i sposobów ćwierkania.
Gwizdek może służyć również jako pierścionek zakładany na dwa palce dziecka. Na jego okrągłej podstawie można postawić ptaszka, który odpowiednio włożony - nie spadnie. Dzięki temu dziecko może trzymać go wygodnie przed sobą, aby się nim bawić.
Kolorowa klatka dla ptaszka, to jego domek, który można wszędzie postawić, ale również zawiesić w pokoju, jak z prawdziwym ptaszkiem. Różnica jest taka, że Digibirds śpiewa na życzenie - kiedy chcemy i nie trzeba u niego sprzątać.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać / dmuchnąć, by zaśpiewał/zaćwierkał (dostępnych ponad 20 piosenek i ćwierków!).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jednego ptaszka, by był liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy ptaszki magicznie łączą się i śpiewają razem.
Istnieje również możliwość sterowania ptaszkiem za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Ta seria ptaszków ma dodatkowe zdobienia przy oczach i jest dostępna w 4 wzorach:
- wzór 7 – Luna uwielbia być liderem w chórze śpiewając z DigiBirds podczas zachodów słońca oraz oglądając księżyc i migoczące gwiazdy.
- wzór 8 – Mirka uwielbia uczyć inne DigiBirds, jak wszystko powinno być zrobione. Bardzo lubi odpoczywać w klatce, śpiewając i czekając aż inne ptaszki się do Niej przyłączą.
- wzór 9 – Missy jest artystką wśród DigiBirds, która jest szczęśliwa, gdy może obserwować zmieniające się kolory w lesie i na niebie o każdej porze roku. Jej dzień jest kompletny, gdy zaśpiewa w chórze ze swoimi przyjaciółmi.
- wzór 10 – Ćwir, ćwir Rosauwielbia spędzać dzień wśród kwiatów w lesie. Jej klatka jest zawsze pięknie przybrana, w taki sposób, aby pasowała do wzorków na jej skrzydłach.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 12x15,x12cm. Wielkość ptaszka ok. 7x9cm.
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone baterie testowe).
Numer katalogowy: S88253
Zabawki - Numer handlowy: 84046/7


Digibirds najbardziej poszukiwane ptaszki.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Digibirds Ptaszek w klatce Luna S88253/7 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Digibirds Ptaszek w klatce Luna S88253/7 OU możesz kupić za 49.00 zł. Cena Digibirds Ptaszek w klatce Luna S88253/7 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Digibirds Ptaszek w klatce Luna S88253/7 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Digibirds Ptaszek w klatce Luna S88253/7 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Digibirds Ptaszek w klatce Luna S88253/7 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Digibirds Ptaszek w klatce Luna S88253/7 OU?
Digibirds Ptaszek w klatce, sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Jak prawdziwy ptaszek, porusza głową, dziobem, ćwierka jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę!
Zabawki - Numer handlowy: 84046Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator