Samochodziki z napędem (4szt.) KA10459 - Opis produktu

Zestaw 4 miękkich samochodzików z napędem to zabawka dla niestrudzonych fanów motoryzacji. Ich nigdy nie znudzi zabawa w pchanie i ciągnięcie samochodzików po podłodze. Zabawa rozwija wyobraźnię, ćwiczy motorykę, a także umożliwia obserwację efektów swoich działań przez dziecko dzięki prostemu mechanizmowi napędzającemu. Za każdym razem duży entuzjazm wzbudzać będzie spowodowanie, że autko samo ruszy do przodu! Wystarczy przeciągnąć kołami auta do tyłu, a następnie puścić je, a ono samo pojedzie do przodu.
W komplecie znajdują się 4 samochody:
- straż pożarna,
- autobus szkolny,
- policja,
- taksówka.
Samochodziki są nie tylko bezpieczne, ale i łatwo zadbać o to, aby były czyste. Każdy pojazd skałda się z dwóch części: miękkiego nadwozia i plastikowej podstawy z kółkami. Dzięki temu, można odpiąć miękką część i uprać w pralce.Propozycje zabaw od 12 do 24 miesiąca życia:
- Stymulacja zmysłów poprzez delikatną jazdę kółkami auta po ciele dziecka np. po plecach. Aktywność – zmysły.
- Testowanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych poprzez chwytanie i naciskanie. Samochody są miękkie, wykonane z pianki i delikatnych tkanin. Zachęć dziecko do chwytania obiema rękami, zrówno prawą, jak i lewą. Aktywność – zmysły, motoryka mała.
- Uatrakcyjnij dziecku naukę raczkowania poprzez puszczenie pojazdu do przodu, tak aby maluch mógł dążyć do celu - zabawki, jednocześnie ćwicząc umiejętności motoryczne. Aktywność – zmysły, motoryka duża.
- Zachęć dziecko do samodzielnego pchania autka po podłodze, co wspaniale rozwinie już zdobyte umiejętności motoryczne i wzmocni zmysł równowagi. Aktywność – zmysły, motoryka mała.
- Pokaż dziecku jak ciągnąć autko do tyłu, a następnie puścić i obserwować jak samo pojedzie do przodu. Aktywność – zmysły, motoryka duża.
- Zacznij budować wieżę z samochodów, stawiając jedno autko na drugim. Zachęć dziecko do podjęcia próby postawienia 2 samochodów jeden na drugim. Czynność ta pozwala zaobserwować kiedy autka osiagają równowagę i nie spadają, jednocześnie zwiększając cierpliwość dziecka i dając satysfakcję z osągnięcia celu. Aktywność – motoryka mała, motoryka duża, poczucie własnej wartości.

Propozycje zabaw od 18 do 30 miesiąca życia:
- Użyj samochodów do nauczenia dziecka różnych części twarzy (oko, nos, usta). Aktywność – umiejętności logiczne.
- Następnie poproś dziecko o wskazywanie odpowiednich części twarzy po wypowiedzeniu jej nazwy. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Zapoznaj dziecko z nazwami kolorów, wskazując barwy na samochodach i je nazywając. Aktywność – umiejętności logiczne.
- Kontynuuj naukę poprzez wypowiedzenie nazwy barwy oraz zachęcanie dziecka do wskazania jej na zabawce. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Wskaż dziecku kierowców pojazdów nazywając poszczególnych bohaterów oraz mówiąc jaki zawód wykonują (np. Patrick jest taksówkarzem, Bobby jest strażakiem). Aktywność – umiejętności logiczne, umiejętności językowe.
- Wypowiedz nazwę bohatera lub zawód i poproś dziecko o jego odszukanie i wskazanie na samochodzie. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne. - Naucz dziecko, które z aut to wóz strażacki, wóz policyjny, autobus szkolny, taksówka. Aktywność – umiejętności logiczne.
- Wypowiedz nazwę pojazdu i poproś dziecko o jego wskazanie. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Zachęć dziecko do podjęcia próby postawienia 3 samochodów jeden na drugim. Czynność ta pozwala zaobserwować kiedy autka osiagają równowagę i nie spadają, jednocześnie zwiększając cierpliwość dziecka i dając satysfakcję z osągnięcia celu. Aktywność – motoryka mała, motoryka duża, poczucie własnej wartości.

Propozycje zabaw od 24 do 36 miesiąca życia:
- Nauka zawodów i pojazdów do nich pasujących. Opisz czym charakteryzują się poszczególne pojazdy i zawody używając kolorów i charakterystycznych szczegółów. Np. Bobby jest strażakiem. Starżak jeżdzi wozem strażackim. Aktywność – umiejętności logiczne.
- Buduj umiejętności społeczne i zaufanie. Zorganizuj wyścigi samochodowe. W zabawie mogą wziąć udział dzieci i osoby dorosłe. Każdy gracz wybiera autko i stawia je na mecie, następnie na komendę naciąga i puszcza. Zwycięża ten, którego samochód najdalej pojedzie. Aktywność – motoryka mała, motoryka duża, umiejętności logiczne, emocje, komunikowanie się, poczucie własnej wartości.
- Zrozumienie pojęcia odległości i koordynacja oko-ręka dzięki zabawie w przejazd samochodu przez tunel. Użyj klocków lub dowolnych materiałów znajdujących się w domu do zbudowania tunelu lub łuku, pod którym będzie mógł przejechać samochód. Zachęć dziecko do puszczania samochodu w taki sposób, aby wcelować w przejazd pod tunelem. Rodzice mogą zwiększać lub zmniejszać pozimo trudności w zależności od osiągnięć dziecka poprzez zwiększanie lub zmniejszanie odległości lub wielkości przejazdu. Aktywność – zmysły, motoryka mała, motoryka duża, emocje, poczucie własnej wartości.
- Zachęć dziecko do podjęcia próby postawienia 4 samochodów jeden na drugim. Czynność ta pozwala zaobserwować kiedy autka osiagają równowagę i nie spadają, jednocześnie zwiększając cierpliwość dziecka i dając satysfakcję z osągnięcia celu. Aktywność – motoryka mała, motoryka duża, poczucie własnej wartości.

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary:
autobus szkolny/straż pożarna ok. 10,5x9,5x10,5cm;
policja/taxi ok. 10,5x8x10,5cm.
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10459

Zabawki - Numer handlowy: 46090

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Samochodziki z napędem (4szt.) KA10459?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Samochodziki z napędem (4szt.) KA10459 możesz kupić za 79.00 zł. Cena Samochodziki z napędem (4szt.) KA10459 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Samochodziki z napędem (4szt.) KA10459?
Najniższy koszt przesyłki dla Samochodziki z napędem (4szt.) KA10459 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Samochodziki z napędem (4szt.) KA10459 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Samochodziki z napędem (4szt.) KA10459?
Zestaw 4 miękkich samochodzików z napędem to zabawka dla niestrudzonych fanów motoryzacji. Ich nigdy nie znudzi zabawa w pchanie i ciągnięcie samochodzików po podłodze. Zabawa rozwija wyobraźnię, ćwiczy motorykę, a także umożliwia obserwację efektów swoich działań przez dziecko dzięki prostemu mechanizmowi napędzającemu.
Zabawki - Numer handlowy: 46090Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Super!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator