Sorter piramidka sowa KA10498 - Opis produktu

Sorter piramidka sowa to nadzwyczajna zabawka dla każdego dziecka, mająca wpływ na rozwój wielu umiejętności. To5 pojemników do układania w różnych konfiguracjach. Można ułożyć wieżę od największego do najmniejszego kształtu, jak i odwrotnie. Powkładać pudełeczka jeden w drugi tworząc nowy, kolorowy kształt lub też nakrywać jeden drugim, zaczynając od najmniejszego pojemnika, aż ten największy schowa je wszystkie! W ten sposób dziecko nauczy się podczas zabawy rozróżniania pojęć: mały i duży, a także stopniowania wielkości.

Pojemniki posiadają na każdej ze stron różne atrakcyjne niespodzianki:
- otwory o różnych kształtach,
- wizerunki i kształty przedstawiające twarze: kobiety, mężczyzny, siostry (dziewczynki), brata (chłopca) wspomagające poznawanie szczegółów buzi
- oraz zwierzęta: rybki, żółwia, kraba, rozgwiazdy i sowy.
Ponadto wszystkie elementy mają zdecydowane, wesołe barwy stymulujące zmysł wzroku, a takze pomocne podczas nauki kolorów.
Dodatkowe 4 klocki (trójkąt, kwadrat, koło, gwiazda) można wkładać do górnego sortera lub do odpowiednich otworów z boku pojemników. Gdy dziecko będzie starsze może ćwiczyć koordynację ruchów i celność, poprzez wrzucanie klocków do ustawionych w dowolnej odległości kubeczków.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 19x19x19cm
Produkt dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10498

Zabawki - Numer handlowy: 46011


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sorter piramidka sowa KA10498?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sorter piramidka sowa KA10498 możesz kupić za 66.00 zł. Cena Sorter piramidka sowa KA10498 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 66.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sorter piramidka sowa KA10498?
Najniższy koszt przesyłki dla Sorter piramidka sowa KA10498 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sorter piramidka sowa KA10498 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sorter piramidka sowa KA10498?
Sorter piramidka sowa to nadzwyczajna zabawka dla każdego dziecka, mająca wpływ na rozwój wielu umiejętności. To 5 pojemników do układania w różnych konfiguracjach. Można ułożyć wieżę od największego do najmniejszego kształtu, jak i odwrotnie. Pojemniki posiadają na każdej ze stron różne atrakcyjne niespodzianki oraz klocki.
Zabawki - Numer handlowy: 46011Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator