Sorter piramidka sowa KA10498 - Opis produktu

Sorter piramidka sowa to nadzwyczajna zabawka dla każdego dziecka, mająca wpływ na rozwój wielu umiejętności. To5 pojemników do układania w różnych konfiguracjach. Można ułożyć wieżę od największego do najmniejszego kształtu, jak i odwrotnie. Powkładać pudełeczka jeden w drugi tworząc nowy, kolorowy kształt lub też nakrywać jeden drugim, zaczynając od najmniejszego pojemnika, aż ten największy schowa je wszystkie! W ten sposób dziecko nauczy się podczas zabawy rozróżniania pojęć: mały i duży, a także stopniowania wielkości.

Pojemniki posiadają na każdej ze stron różne atrakcyjne niespodzianki:
- otwory o różnych kształtach,
- wizerunki i kształty przedstawiające twarze: kobiety, mężczyzny, siostry (dziewczynki), brata (chłopca) wspomagające poznawanie szczegółów buzi
- oraz zwierzęta: rybki, żółwia, kraba, rozgwiazdy i sowy.
Ponadto wszystkie elementy mają zdecydowane, wesołe barwy stymulujące zmysł wzroku, a takze pomocne podczas nauki kolorów.
Dodatkowe 4 klocki (trójkąt, kwadrat, koło, gwiazda) można wkładać do górnego sortera lub do odpowiednich otworów z boku pojemników. Gdy dziecko będzie starsze może ćwiczyć koordynację ruchów i celność, poprzez wrzucanie klocków do ustawionych w dowolnej odległości kubeczków.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 19x19x19cm
Produkt dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10498

Zabawki - Numer handlowy: 46011


Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator