DigiChicks Kurczak Saturn niebieski S88280/34 OU - Opis produktu

DigiChicks Kurczak Saturn sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Każdy z kurczaczków posiada imię oraz swój indywidualny charakter. Kurczaczek Saturn w niebieskim kolorze jest bardzo mądrym kurczaczkiem, ponieważ całe dnie spędza na czytaniu książek o kosmosie. W wolnych chwilach lubi tańczyć i śpiewać z przyjaciółmi DigiFriends.
Pisklak podczas ćwierkania i śpiewania kiwa się na boki, porusza dziobem i skrzydełkami. Ćwierka, jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa, jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Odkryj ponad 55 piosenek i sposobów ćwierkania.
Gwizdek może służyć również jako pierścionek zakładany na dwa palce dziecka. Na jego okrągłej podstawie można postawić zabawkę, która odpowiednio włożona - nie spadnie. Dzięki temu dziecko może trzymać ją wygodnie przed sobą, aby się nim bawić. W komplecie znajduje się kurczaczek, połówka skorupki oraz gwizdek. Pisklę może stać na nóżkach oraz w skroupce.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać / dmuchnąć, by zaśpiewał/zaćwierkał (dostępnych ponad 55 piosenek i ćwierków!).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jedną zabawkę, by była liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy wszystkie magicznie łączą się i śpiewają razem. Lider nadaje ton melodii i jej wybór. Kurczaczki potrafią zaśpiewać w chórze z ptaszkami DigiBirds (każde zwierzątko śpiewa swoim głosem tą samą melodie).
Istnieje również możliwość sterowania DigiFriends za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 12x15x10,5cm. Wielkość kurczaczka ze skorupką ok. 7x7cm.
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone baterie testowe).
Numer katalogowy: S88280
Zabawki - Numer handlowy: 84050/34


Digichicks najbardziej poszukiwane ptaszki i DigiFriends wszyscy inni przyjaciele.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator