DigiDinos Zestaw 3w1 88384 OU - Opis produktu

Dinozaury DigiDinos to niezwykłe zabawki, działają solo i w chórze. Dzięki nim przeniesiesz się do prehistorycznego świata dinozaurów, gdzie znajdziesz ich różnych przedstwaicieli w bajecznych kolorach i o silnych charakterkach. Dinozaury Digidinos są niezwykle uzdolnione, ponieważ potrafią śpiewać i porykiwać aż na 55 sposobów. Klaśnij i mów do dinozaura, a on powtórzy to co powiesz w języku Dino. Dinozaury posiadają tryb solo - porykiwanie i śpiewanie oraz tryb chór, w którym śpiewają razem. Pierwszy dinozaur, którego włączymy jest liderem. Lider nadaje ton melodii i jej wybór. Każdy z dinozaurów posiada imię oraz swój indywidualny charakter. W zestawie 3 Digidinos: Apollo, Simon i Terry.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać, by zaśpiewał (dostępnych jest ponad 55 piosenek).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jedną zabawkę, by była liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy wszystkie zabawki magicznie łączą się i śpiewają razem. Lider nadaje ton melodii i jej wybór. DigiDinos potrafią zaśpiewać w chórze z innymi DigiFriends (każde zwierzątko śpiewa swoim głosem tą samą melodię).
Istnieje również możliwość sterowania DigiFriends za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 16x14x7cm. Wielkość pingwinka ok. 7,5cm.
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone baterie testowe).
Numer katalogowy: 88384
Zabawki - Numer handlowy: 55004/22

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje DigiDinos Zestaw 3w1 88384 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt DigiDinos Zestaw 3w1 88384 OU możesz kupić za 53.00 zł. Cena DigiDinos Zestaw 3w1 88384 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 53.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka DigiDinos Zestaw 3w1 88384 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla DigiDinos Zestaw 3w1 88384 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt DigiDinos Zestaw 3w1 88384 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać DigiDinos Zestaw 3w1 88384 OU?
Dinozaury DigiDinos to niezwykłe zabawki, działają solo i w chórze. W zestawie 3 Digidinos: Apollo, Simon i Terry. Potrafią śpiewać i porykiwać aż na 55 sposobów.
Zabawki - Numer handlowy: 55004/22Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator