Interaktywna Mapa Polski DD61171 - Opis produktu

Interaktywna mapa Polski to innowacyjny, edukacyjny produkt w języku polskim, który spowoduje, że nauka o kraju ojczystym będzie dla Twojego dziecka łatwa i zabawna!
Mapa posiada 70 interaktywnych miast oraz zawiera odpowiedzi na 450 faktów i pytań na temat polskich miast. Dziecko przyciskając paluszkiem na mapę pozna nazwę i szczegółowe fakty dotyczące jednego z 70 interaktywnych miast. Może również zapoznać się ze znakiem graficznym godła Polski. Postępując zgodnie z instrukcją dziecko odkryje polskie miasta na mapie, a także pozna dodatkowe informacje. Głosu zabawce udzieliła Katarzyna Cichopek. Na mapie znajdują się przyciski, dzięki którym można nauczyć się faktów w następujących kategoriach:
- położenie miasta,
- herb,
- znana budowla/obiekt,
- znana osoba,
- ciekawostki o danym mieście.
Dodatkowo znajdziemy na niej przycisk Powtarzanie, który będzie pomocny w utrwaleniu wiedzy oraz przycisk On/Off.
Na mapie znajdują się specjalne miejsca, dzięki którym Twoje dziecko dowie się jeszcze więcej o Polsce. Są to aktywne ikonki po prawej stronie mapy w formie obrazków:
- po naciśnięciu obrazka flagi Polski można wysłuchać pełnej wersji Hymnu Polski - Mazurka Dąbrowskiego w wykonaniu chóru wojskowego;
- przyciśnij mapę Europy, a usłyszysz ogólne informacje o kraju;
- przyciśnij mapę z dużą biało-czerwoną Polską, a poznasz wszystkie graniczące z naszym państwem kraje;
- przyciśnij mapę Polzki z czasów panowania Mieszka I, a poznasz historię powstania państwa polskiego;
- przyciśnij granatowo-szarą mapę Europy, a poznasz fakty dotyczące wejścia Polski do Unii Europejskiej.

To edukacyjna zabawka dla całej rodziny. Wartości edukacyjne Mapy Polski to:
- geografia - pozwala na naukę i/lub poszerzenie wiedzy z zakresu geografii Polski,
- pamięć - ćwiczenie pamięci,
- towarzyskość - gry zapewniają możliwość integracji dzieci, a także ułatwiają kontakt rówieśnikom,
- samodzielność - pomaga w zwiększeniu poczucia własnej wartości u dziecka poprzez satysfakcję z poprawnie udzielanych odpowiedzi podczas gry,
- funkcje motoryczne - ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową,
- koncentracja - wyszukiwanie na mapie państw lub herbów doskonali umiejętności dziecka, jednocześnie wymagając od niego dużego skupienia.

Mapa ma duży rozmiar - 90x60cm, ale jest wygodna w użytkowaniu, nawet dla 2 dzieci. Można ją rozłożyć na podłodze lub biurku, a także zawiesić na ścianie.

Dzięki 2 poziomom trudności quizu zabawa będzie dobrze dopasowana dla dzieci młodszych i starszych, a nawet dorosłych!
Quiz dla najmłodszych - to zabawa dla najmłodszych dzieci polegająca na znalezieniu miasta na mapie.
Super Quiz - pytania o herby, znane osoby, budowle oraz położenie geograficzne miast.
Zarówno Quiz dla najmłodszych, jak i Super Quiz pozwolą dziecku na sprawdzenie wiedzy. Dziecko po podaniu prawidłowej odpowiedzi zostanie nagrodzone dźwiękowymi owacjami lub pozytywnym komentarzem. Natomiast jeśli poda odpowiedź nieprawidłową, usłyszy właściwą odpowiedź, tak aby mogło ją zapamiętać.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 lat.
Zabawka wymaga 3 baterii 1,5V LR03 (AAA), załączono baterie testowe.
Wymiary mapy: 60x90cm
Wymiary opakowania: 65x30x7,5cm
Numer katalogowy: DD61171
Zabawki - Numer handlowy: 88092

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Interaktywna Mapa Polski DD61171?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Interaktywna Mapa Polski DD61171 możesz kupić za 155.00 zł. Cena Interaktywna Mapa Polski DD61171 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 155.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Interaktywna Mapa Polski DD61171?
Najniższy koszt przesyłki dla Interaktywna Mapa Polski DD61171 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Interaktywna Mapa Polski DD61171 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Interaktywna Mapa Polski DD61171?
Mapa Polski to innowacyjny, edukacyjny produkt w języku polskim, który spowoduje, że nauka o naszym kraju będzie dla Twojego dziecka łatwa i zabawna! Mapa posiada 70 interaktywnych miast i zawiera odpowiedzi na 450 faktów i pytań na temat polskich miast.
Zabawki - Numer handlowy: 88092Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator