Mój pierwszy pociąg zwierzęta DD42317 - Opis produktu

Fantastyczny dwujęzyczny Mój Pierwszy Pociąg dla malucha, który dostarcza mnóstwo informacji na temat zwierząt. Dwujęzyczna zabawka jest świetną propozycją do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat. Kolorowy pociąg posiada 6 dwustronnych kart z grafiką 12 pojazdów. Pociąg wygrywa melodyjki i realistyczne dźwięki jakie wydają zwierzęta.
Kiedy dziecko naciśnie na przycisk ze znakiem zapytania, usłyszy polecenie żeby znalazło kartę z odpowiednim zwierzakiem, którą należy umieścić w miejscu na kartę w pociągu. Dodatkowo maluch usłyszy informacje o danym zwierzęciu z karty np. "kaczki sa ptakami wodnymi" oraz realistyczne dźwięki jakie wydaje zwierzątko. Po naciśnięciu przycisku z nutkami usłyszy melodie i realistyczne dźwięki jakie wydają zwierzęta. Po naciśnięciu przycisku z książeczką usłyszy melodyjki, realistyczne dźwięki jakie wydają zwierzęta i informacje na ich temat.

Funkcje zabawki:
- quiz - znajdź właściwe zwierzątko,
- nauka - poznaj interesujące fakty o zwierzętach,
- muzyka - posłuchaj melodyjek i realistycznych odgłosów zwierzat,
- nauka języka angielskiego,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 37x22x11,5cm
Numer katalogowy: DD42317
Zabawki - Numer handlowy: 88144

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator