Tablet bezpieczeństwo na drodze 10168 - Opis produktu

Tablet Bezpieczeństwo na drodze uczy najmłodsze dzieci zasad panujących na ulicy. Zapoznaje z pojazdami uprzywilejowanymi na drodze, sygnalizacją świetlną i pierwszeństwem na drodze. Do wyboru jest kilka trybów zabawy. Panel dotykowy z aktywnymi przyciskami jest intuicyjny w obsludze, dlatego już 3 letnie maluchy poradzą sobie z jego obsługą. Można naciskać poszczególne obrazki, aby usłyszeć ich nazwę, realistyczny dźwięk lub wybrać tryb GRA, aby usłyszeć pytanie, na które należy odpowiedzieć poprzez naciśnięcie odpowiedniego obrazka. W trybie MELODIE dziecko może posłuchać wesołych melodii.

Funkcje produktu:
- zawiera 50 słów i realistycznych odgłosów,
- ma 40 przepisów, znaków drogowych i pojazdów,
- nauka poprzez zabawę, zagraj lub odpowiedz na 25 gier i pytań,
- wygrywa 5 wesołych melodii,
- różne tryby zabawy,
- zabawka dotykowa z aktywnymi przyciskami,
- zabawka mówi po polsku,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i przepisów drogowych, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 4 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 27x23x15cm 
Wysokość zabawki: ok.23x20cm
Numer katalogowy: DD95862
Zabawki - Numer handlowy: 50124

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablet bezpieczeństwo na drodze 10168?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablet bezpieczeństwo na drodze 10168 możesz kupić za 34.90 zł. Cena Tablet bezpieczeństwo na drodze 10168 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablet bezpieczeństwo na drodze 10168?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablet bezpieczeństwo na drodze 10168 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablet bezpieczeństwo na drodze 10168 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablet bezpieczeństwo na drodze 10168?
Interaktywny tablet Bezpieczeństwo na drodze marki Dumel Discovery nauczy dzieci zasad, które panują na drodze. To doskonały pomysł na prezent dla dzieci, które są ciekawe świata, otaczających je przedmiotów i zasad ruchu drogowego. Tablet zawiera kilka trybów zabawy.
Leżaczki - Numer handlowy: 50124Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator