Gryzaczek kotek KA10738-HC - Opis produktu

Gryzaczek - kotek poprzez swój wygląd, kształt oraz teksturę stymuluje narządy wzroku i dotyku dziecka. Jest lekki i łatwy do uchwycenia. Dodatkowo dzięki wypustkom masuje dziąsła oraz przynosi maluchowi ulgę podczas nieprzyjemnego procesu ząbkowania.
Gryzak jest wypełniony żelem, można go schłodzić w lodówce.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok.8x8cm.
Produkt dla dzieci od pierwszych dni życia.
Nr katalogowy: KA10738-HC

Zabawki - Numer handlowy: 46108

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzaczek kotek KA10738-HC?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzaczek kotek KA10738-HC możesz kupić za 12.00 zł. Cena Gryzaczek kotek KA10738-HC jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 12.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzaczek kotek KA10738-HC?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzaczek kotek KA10738-HC wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzaczek kotek KA10738-HC jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzaczek kotek KA10738-HC?
Gryzaczek w kształcie kotka wypełniony specjalnym żelem. Można go schłodzić w lodówce, aby przyniósł ukojenie ząbkującemu dziecku.
Zabawki - Numer handlowy: 46108Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator