Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607 - Opis produktu

Naucz się mówić z Julią. Milutka, mięciutka zabawka z funkcją nagrywania głosu. Lalka w zabawny sposób powtarza wypowiadane słowa, powodując uśmiech nie tylko na twarzach dzieci. Gra 4 wesołe melodie i kiwa głową w ich rytm. Posiada funkcję nagrywania głosu i powtarzania nagrań w późniejszym czasie.

Lalka zachęca Twoje dziecko do:
Słuchania - rodzice nagrywają słowa
Mówienia - dziecko słucha i uczy się wypowiadać pierwsze słowa.
Reagowania - lalka naśladuje dźwięki wydawane przez dziecko, zachęcając je do powtarzania i uczenia się.
Po wyjęciu modułu elektronicznego, laleczkę można uprać.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 24x33x9cm
Zabawka wymaga 3 baterii AA. Nie ma w zestawie.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10607

Zabawki - Numer handlowy: 46015


Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator