Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607 - Opis produktu

Naucz się mówić z Julią. Milutka, mięciutka zabawka z funkcją nagrywania głosu. Lalka w zabawny sposób powtarza wypowiadane słowa, powodując uśmiech nie tylko na twarzach dzieci. Gra 4 wesołe melodie i kiwa głową w ich rytm. Posiada funkcję nagrywania głosu i powtarzania nagrań w późniejszym czasie.

Lalka zachęca Twoje dziecko do:
Słuchania - rodzice nagrywają słowa
Mówienia - dziecko słucha i uczy się wypowiadać pierwsze słowa.
Reagowania - lalka naśladuje dźwięki wydawane przez dziecko, zachęcając je do powtarzania i uczenia się.
Po wyjęciu modułu elektronicznego, laleczkę można uprać.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 24x33x9cm
Zabawka wymaga 3 baterii AA. Nie ma w zestawie.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10607

Zabawki - Numer handlowy: 46015


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607 możesz kupić za 109.00 zł. Cena Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607?
Najniższy koszt przesyłki dla Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić KA10607?
Naucz się mówić z Julią. Lalka ta zachęca dzieci, aby rozpocząć swoją podróż do umiejętności komunikacji. Rodzice mogą zapisywać proste słowa lub frazy dla dziecka do naśladowania. Dzieci mogą wcisnąć serce by słuchać nagrane słowa i zacząć uczyć się swoich pierwszych słów. Lalka będzie powtarzać, co dziecko mówi. Rodzice mogą także skorzystać z tej lalki do nauczania słownictwa, opowiedzenia bajek i wiele więcej...
Zabawki - Numer handlowy: 46015Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator