Zawieszka do wózka Żółw KA10571 - Opis produktu

Zawieszka do wózka - Żółw to wesoła, kolorowa zabawka, którą dzięki specjalnemu uchwytowi w kształcie kwiatka można wszędzie zabrać ze sobą. Zabawkę z łatwością przyczepisz do wózka, nosidełka, łóżeczka lub w innym wybranym miejscu.
Posiada satynowe wstążeczki, szeleszczące elementy, piszczek w główce oraz obrotową grzechotkę z barwnymi koralikami w środku. Wysokiej jakości materiały są delikatne i miękkie. Wyraziste kolory, zachęcają maluszka do zabawy i odkrywania zróżnicowanych powierzchni materiałów poprzez zmysł dotyku.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki z zawieszką: ok.32x22x5cm.
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10571

Zabawki - Numer handlowy: 46069

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator