Zawieszka do wózka Żółw KA10571 - Opis produktu

Zawieszka do wózka - Żółw to wesoła, kolorowa zabawka, którą dzięki specjalnemu uchwytowi w kształcie kwiatka można wszędzie zabrać ze sobą. Zabawkę z łatwością przyczepisz do wózka, nosidełka, łóżeczka lub w innym wybranym miejscu.
Posiada satynowe wstążeczki, szeleszczące elementy, piszczek w główce oraz obrotową grzechotkę z barwnymi koralikami w środku. Wysokiej jakości materiały są delikatne i miękkie. Wyraziste kolory, zachęcają maluszka do zabawy i odkrywania zróżnicowanych powierzchni materiałów poprzez zmysł dotyku.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki z zawieszką: ok.32x22x5cm.
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10571

Zabawki - Numer handlowy: 46069

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka do wózka Żółw KA10571?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka do wózka Żółw KA10571 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Zawieszka do wózka Żółw KA10571 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka do wózka Żółw KA10571?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka do wózka Żółw KA10571 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka do wózka Żółw KA10571 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka do wózka Żółw KA10571?
Zawieszka do wózka - Żółw to wesoła, kolorowa zabawka, którą dzięki specjalnemu uchwytowi w kształcie kwiatka można wszędzie zabrać ze sobą i przyczepić w dowolnym miejscu. Posiada satynowe wstążeczki, szeleszczące elementy, piszczek w główce oraz obrotową grzechotkę z barwnymi koralikami w środku.
Zabawki - Numer handlowy: 46069Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator