OBALL Piłka futbolowa niebieska 10347 OU - Opis produktu

Oball piłka futbolowa w kolorze czerwonym z grzechotką daje możliwość wypróbowania nowej gry. Już teraz możecie zacząć ćwiczyć grę w futbol amerykański. To elastyczna, giętka piłka - jedna z większych z gamy produktów tej marki. Zbudowana z gumowej ramki z okrągłymi otworami, dzięki czemu jest łatwa do chwytania i zabawy dla najmłodszych dzieci. Można nią bezpiecznie rzucać, kopać, odbijać, zgniatać, a i tak wróci do swojego pierwotnego kształtu. 
Oball jest również idealnym gryzakiem podczas ząbkowania. Innowacyjna piłka stworzona z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci, pozwala nie tylko na wspaniałą zabawę, ale przede wszystkim kształtuje i wspomaga rozwój motoryki, koordynacji ruchowej, a w szczególności ułatwia naukę umiejętności chwytania przez dziecko już od najmłodszych lat.
Idealna zabawka dla nawet najmniejszych dzieci, bezpieczna i lekka, a jednocześnie łatwa do chwytania, gryzienia i rzucania. Jest to często pierwsza zabawka, która wywołuje rzeczywiste zainteresowanie dziecka. Jak piszą rodzice już 2-miesięczne maluchy zajmują się zabawą tą piłeczką. Dzieci kochają te piłki! 

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość piłki: 16x10cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 10347

Zabawki - Numer handlowy: OB81061/2
 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Piłka futbolowa niebieska 10347 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Piłka futbolowa niebieska 10347 OU możesz kupić za 23.00 zł. Cena OBALL Piłka futbolowa niebieska 10347 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Piłka futbolowa niebieska 10347 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Piłka futbolowa niebieska 10347 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Piłka futbolowa niebieska 10347 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Piłka futbolowa niebieska 10347 OU?
Praktycznie niezniszczalna piłka Oball tym razem w wersji do futbolu amerykańskiego dostarczy dziecku wiele radości oraz zachęci do zabawy. Idealna zabawka dla nawet najmniejszych dzieci, bezpieczna i lekka, a jednocześnie łatwa do chwytania, gryzienia i rzucania.
Zabawki - Numer handlowy: OB10347Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator