Świat zwierząt - Zoo DD42540 - Opis produktu

Dzięki Zoo z serii Świat zwierząt możesz bawić się w ogród zoologiczny! Zabawka kryje w sobie mnóstwo niespodzianek, stworzonych z myślą o małych zwierzątkach dołączonych do zestawu: słoniku i lwie. Odkryj razem z nimi kryjówki w jaskini i drzewku, ręczną windę i rozkładaną zjeżdżalnię! Zwierzątka potrafią jeździć, wystarczy pchnąć je paluszkiem, aby ruszyły do przodu. Dołączoną do zabawki dostawkę z podobizną uśmiechniętego misia można przymocować do zjeżdżalni.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: x41x16cm
Numer katalogowy: DD42540
Zabawki - Numer handlowy: 88097

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Świat zwierząt - Zoo DD42540?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Świat zwierząt - Zoo DD42540 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Świat zwierząt - Zoo DD42540 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Świat zwierząt - Zoo DD42540?
Najniższy koszt przesyłki dla Świat zwierząt - Zoo DD42540 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Świat zwierząt - Zoo DD42540 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Świat zwierząt - Zoo DD42540?
Zoo z serii Świat zwierząt kryje w sobie mnóstwo niespodzianek, stworzonych z myślą o słoniku i lwie. Odkryj razem z nimi kryjówki w jaskini i drzewku, ręczną windę i rozkładaną zjeżdżalnię! Zwierzątka potrafią jeździć, bo pod spodem mają kółka.
Zabawki - Numer handlowy: 88097



Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator