Kula sensoryczna 42820 - Opis produktu

Ta kolorowa kula sensoryczna zapewni wiele możliwości zabawy, a dodatkowo wydaje dźwięki, które przyciągną uwagę Twojego dziecka. Różne powierzchnie uchwytów sprawiają, że zabawka jest łatwa do trzymania. Obrotowa piłeczka z 2 buźkami, fioletowe pokrętło u góry wydające terkoczący dźwięk przy przekręcaniu, bezpieczne lusterko w dolnej części zabawki, kuleczki i koraliki w kształcie gwiazdek, które można przesuwać są gwarnacją niekończącej się zabawy Twojego dziecka. Wypustki na uchwytach i koralikach stymulują zmysł dotyku malucha, a żywe kolory zabawki pomagają rozwijać jego zmysł wzroku. Zabawka doskonale stymuluje zmysły dziecka, motywuje do zabawy i zapewnia rozwój zdolności manualnych. Zabawka lekka, bez problemu maluch utrzyma ją w małych rączkach. Ilość kolorowych elementów do odkrywania sprawi, że szybko się nie znudzi.

Funkcje produktu:
- lekka i wygodna do trzymania w małych rączkach kula z sensorycznymi wypustkami stymulującymi zmysł dotyku,
- obrotowa piłeczka z 2 minkami,
- pokrętło z terkoczącym dźwiękiem,
- bezpieczne lusterko,
- kuleczki i koraliki do obracania i przesuwania,
- inspiruje do zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtuje motorykę dziecka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 15x14x17cm 
Wysokość zabawki: ok.13cm
Numer katalogowy: DD42820
Zabawki - Numer handlowy: 50137

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kula sensoryczna 42820?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kula sensoryczna 42820 możesz kupić za 32.00 zł. Cena Kula sensoryczna 42820 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 32.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kula sensoryczna 42820?
Najniższy koszt przesyłki dla Kula sensoryczna 42820 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kula sensoryczna 42820 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kula sensoryczna 42820?
Ta kolorowa kula sensoryczna zapewni wiele możliwości zabawy, a dodatkowo wydaje dźwięki, które przyciągną uwagę Twojego dziecka. Różne powierzchnie uchwytów sprawiają, że zabawka jest łatwa do trzymania.Ilość kolorowych elementów do odkrywania sprawi, że szybko się nie znudzi.
Leżaczki - Numer handlowy: 50137Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator