Roluś sorter kształtów 89562 - Opis produktu

Wielofunkcyjny roluś sorter kształtów rozwija wszystkie zmysły dziecka poprzez kontrastujące kolory i dźwięki. Uczy kojarzenia kształtów oraz sortowania. Podczas zabawy dziecko musi dopasować 6 grzechoczących klocków do odpowiedniego otworu beczułki. Aby to uczynić musi obracać zabawkę, ponieważ otwory umieszczone są na obu podstawach zabawki. Kształt walca pozwala na toczenie go po podłodze, obserwowanie ruchu i słuchanie dźwięku grzechoczących w środku zabawek. Roluś z klockami można otwierać z dwóch stron przekręcając podstawę, co zapewnia szybki i łatwy dostęp do zabawek w środku. Zamknięcie posiada dwa stopnie, słabsze - dla dziecka i mocniejsze - zabezpieczające przed rozłożeniem i zgubieniem elementów (należy dokręcić aż do usłyszenia - klik).

Funkcje produktu:
- dwustronny sorter z 6 grzechoczącymi klockami,
- posiada kontrastujące kolory,
- otwierana ścianka ułatwia wyjęcie klocków,
- rozwija zręczność, umiejętności manipulacji i dopasowywania, 
- wspiera rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- pomaga z zrozumieniu związków przyczynowo-skutkowych,
- uczy logicznego myślenia, zapamiętywania i rozwiązywania problemów,
- rozwój słuchu poprzez rozpoznawaniu dźwięków dzięki różnie grzechoczącym klockom,
- zachęca do dotykania i chwytania.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 21x18x19,5cm 
Wielkość zabawki: ok.16x16cm
Numer katalogowy: DD89562
Zabawki - Numer handlowy: 50133

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator