Roluś sorter kształtów 89562 - Opis produktu

Wielofunkcyjny roluś sorter kształtów rozwija wszystkie zmysły dziecka poprzez kontrastujące kolory i dźwięki. Uczy kojarzenia kształtów oraz sortowania. Podczas zabawy dziecko musi dopasować 6 grzechoczących klocków do odpowiedniego otworu beczułki. Aby to uczynić musi obracać zabawkę, ponieważ otwory umieszczone są na obu podstawach zabawki. Kształt walca pozwala na toczenie go po podłodze, obserwowanie ruchu i słuchanie dźwięku grzechoczących w środku zabawek. Roluś z klockami można otwierać z dwóch stron przekręcając podstawę, co zapewnia szybki i łatwy dostęp do zabawek w środku. Zamknięcie posiada dwa stopnie, słabsze - dla dziecka i mocniejsze - zabezpieczające przed rozłożeniem i zgubieniem elementów (należy dokręcić aż do usłyszenia - klik).

Funkcje produktu:
- dwustronny sorter z 6 grzechoczącymi klockami,
- posiada kontrastujące kolory,
- otwierana ścianka ułatwia wyjęcie klocków,
- rozwija zręczność, umiejętności manipulacji i dopasowywania, 
- wspiera rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- pomaga z zrozumieniu związków przyczynowo-skutkowych,
- uczy logicznego myślenia, zapamiętywania i rozwiązywania problemów,
- rozwój słuchu poprzez rozpoznawaniu dźwięków dzięki różnie grzechoczącym klockom,
- zachęca do dotykania i chwytania.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 21x18x19,5cm 
Wielkość zabawki: ok.16x16cm
Numer katalogowy: DD89562
Zabawki - Numer handlowy: 50133

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Roluś sorter kształtów 89562?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Roluś sorter kształtów 89562 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Roluś sorter kształtów 89562 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Roluś sorter kształtów 89562?
Najniższy koszt przesyłki dla Roluś sorter kształtów 89562 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Roluś sorter kształtów 89562 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Roluś sorter kształtów 89562?
Wielofunkcyjny roluś sorter kształtów rozwija wszystkie zmysły dziecka poprzez kontrastujące kolory i dźwięki. Uczy kojarzenia kształtów oraz sortowania. Podczas zabawy dziecko musi dopasować 6 grzechoczących klocków do odpowiedniego otworu beczułki. Aby to uczynić musi obracać zabawkę, ponieważ otwory umieszczone są na obu podstawach zabawki.
Leżaczki - Numer handlowy: 50133Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator