KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU - Opis produktu

Seria Dumel Discovery Baby to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
KlikKlips Zestaw deluxe to niezwykle funkcjonalna zabawka, która będzie służyć dziecku i rodzicom przez długi czas. Dzięki klipsom można je zainstalować w różnych miejscach: wózku, foteliku samochodowym, łóżeczku, macie gimnastycznej, czy nawet na wystającym blacie przewijaka lub krzesełka do karmienia. Tradycyjny uchwyt w kształcie kółeczka umożliwia stworzenie zawieszki. Wiele sposobów mocowania pozwala na zabawę gdziekolwiek, kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób!
Natomiast dzięki unikalnym łącznikom klik można zmieniać zabawki lub funkcjonale pudełeczka w zależności od potrzeb, a elastyczne pałąki można wyginać, aby ustawić je w wygodny dla dziecka sposób. Proste i łatwe zmiany wystarczy połączyć elementy i przekręcić, aby zablokować zapięcie klik. Dlatego zabawka nigdy się nie znudzi, bo za każdym razem może wyglądać inaczej. Zestaw deluxe posiada podwójny łącznik klik, dlatego można umieścić w nim dwie zabawki, ale krabik i kwiatek mogą również z powodzeniem pełnić rolę oddzielnych zabawek. Łącz, twórz i zmieniaj wygląd zabawki, wykorzystując poszczególne elementy, dzięki temu Twoje dziecko doświadczy nowych bodźców i będzie cały czas zainteresowane.

W skład zestawu wchodzi 7 elementów:
- krabik szkrabik z wibracją,
- kwiatek płatek z grzechotką,
- klips,
- łącznik klik podwójny,
- uchwyt w kształcie kółeczka z łącznikiem klik do instalacji zabawki,
- dwa pałąki z łącznikami klik.

Funkcje zabawki:
- unikalna konstrukcja klik-klips umożliwiająca różnorodne wykorzystanie zabawek,
- możliwość instalacji w różnych miejscach dzięki klipsom lub używając kółeczka jako uchwytu-zawieszki,
- elastyczne pałąki z łącznikami klik,
- wibrujący krabik,
- grzechoczący kwiatuszek z szeleszczącymi płatkami.

Seria Dumel Discovery Baby to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami.
 
Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary opakowania: ok. 46x28,5x7,5cm
Numer katalogowy: DD601
Zabawki - Numer handlowy: 88125

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator