KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU - Opis produktu

Seria Dumel Discovery Baby to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
KlikKlips Zestaw deluxe to niezwykle funkcjonalna zabawka, która będzie służyć dziecku i rodzicom przez długi czas. Dzięki klipsom można je zainstalować w różnych miejscach: wózku, foteliku samochodowym, łóżeczku, macie gimnastycznej, czy nawet na wystającym blacie przewijaka lub krzesełka do karmienia. Tradycyjny uchwyt w kształcie kółeczka umożliwia stworzenie zawieszki. Wiele sposobów mocowania pozwala na zabawę gdziekolwiek, kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób!
Natomiast dzięki unikalnym łącznikom klik można zmieniać zabawki lub funkcjonale pudełeczka w zależności od potrzeb, a elastyczne pałąki można wyginać, aby ustawić je w wygodny dla dziecka sposób. Proste i łatwe zmiany wystarczy połączyć elementy i przekręcić, aby zablokować zapięcie klik. Dlatego zabawka nigdy się nie znudzi, bo za każdym razem może wyglądać inaczej. Zestaw deluxe posiada podwójny łącznik klik, dlatego można umieścić w nim dwie zabawki, ale krabik i kwiatek mogą również z powodzeniem pełnić rolę oddzielnych zabawek. Łącz, twórz i zmieniaj wygląd zabawki, wykorzystując poszczególne elementy, dzięki temu Twoje dziecko doświadczy nowych bodźców i będzie cały czas zainteresowane.

W skład zestawu wchodzi 7 elementów:
- krabik szkrabik z wibracją,
- kwiatek płatek z grzechotką,
- klips,
- łącznik klik podwójny,
- uchwyt w kształcie kółeczka z łącznikiem klik do instalacji zabawki,
- dwa pałąki z łącznikami klik.

Funkcje zabawki:
- unikalna konstrukcja klik-klips umożliwiająca różnorodne wykorzystanie zabawek,
- możliwość instalacji w różnych miejscach dzięki klipsom lub używając kółeczka jako uchwytu-zawieszki,
- elastyczne pałąki z łącznikami klik,
- wibrujący krabik,
- grzechoczący kwiatuszek z szeleszczącymi płatkami.

Seria Dumel Discovery Baby to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami.
 
Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary opakowania: ok. 46x28,5x7,5cm
Numer katalogowy: DD601
Zabawki - Numer handlowy: 88125

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU możesz kupić za 99.00 zł. Cena KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać KlikKlips Zestaw deluxe DD601 OU?
KlikKlips Zestaw deluxe z kolekcji Dumel Discovery Baby to unikalne rozwiązanie. Możliwość instalacji w różnych miejscach, zmienność zabawek i elastyczność ustawienia kształtu zapewnia wygodę i długi czas użytkowania. To produkt, który rośnie z dzieckiem i zmienia się w zależności od potrzeb.
Zabawki - Numer handlowy: 88125Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator