Jolly Baby Książeczka Little driver EN - Opis produktu

Little driver to miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z laleczką w postaci chłopca. Czy wiesz jak wiele jest różnych pojazdów, którymi możesz zwiedzać świat, a nawet kosmos? Weź pluszowego chłopczyka i wyrusz w podróż autem, szkolnym autobusem, samolotem, traktorem, łodzią podwodną, wywrotką, lokomotywą, a nawet rakietą kosmiczną. Pozwól dziecku odkryć zakryte w formie a-kuku miejsca, dotknij różne struktury materiałów, pokręć kołem, obejrzyj guzik, popatrz co widziś w bezpiecznym lusterku, a na koniec przyciśnij ukrytą piszczałkę. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. 8 stron wzbogaconych o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę. Laleczka posiada piszczek, a sama książeczka posiada szeleszczące elementy oraz praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie. Oczywiście można przekładać kartki, aby zapoznać się z przedstawionymi miejscami i pojazdami. Każda strona to inne miejsce, warte dodatkowej opowieści, dzięki czemu Ty i dziecko spędzicie wiele miłych chwil razem. Laleczkę można włożyć do kieszonki i zabrać razem na spacer, a sama książeczka posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby bez problemu również ją zapakować i korzystać w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- wyjmowana laleczka z piszczkiem,
- rozpocznij niesamowitą podróż razem z pluszowym chłopczykiem różnymi pojazdami i przy okazji odkryj co jest na każdej stronie,
- książeczka w języku angielskim,
8-stronna,
- posiada szeleszczące elementy i dodatkowy ukryty piszczek,
- zabawy typu a-kuku,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 18x3x19cm; wysokość laleczki ok.14cm
Numer katalogowy:WLTH8149J-4
Zabawki - Numer handlowy: 17029/04

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Little driver EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Little driver EN możesz kupić za 45.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Little driver EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Little driver EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Little driver EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Little driver EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Little driver EN?
Little driver to miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z laleczką w postaci chłopca. Czy wiesz jak wiele jest różnych pojazdów, którymi możesz zwiedzać świat, a nawet kosmos? Weź pluszowego chłopczyka i wyrusz w podróż autem, szkolnym autobusem, samolotem, traktorem, łodzią podwodną, wywrotką, lokomotywą, a nawet rakietą kosmiczną.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/04Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator