Balibazoo Plecak kot DD89423 OU - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
Plecak kot to nieduży pluszowy plecak zapinany na suwak wykonany z wysokiej jakości materiałów ze słodką przytulanką w zestawie. Dzięki temu, że pluszak jest odpinany, maluch będzie mógł swobodnie bawić się nim osobno, a jednocześnie mieć go w podróży, bez obawy zagubienia. Plecak ma miękkie, regulowane pasy na ramiona, których długość można dopasować. Wewnątrz znajduje się podszewka, łatwa do utrzymania w czystości. W środku zmieszczą się wszystkie skarby dziecka, przekąski lub rzeczy do przedszkola. Sprawdzi się na wycieczce lub w podróży jako podręczna torba na niezbędne rzeczy.

Funkcje zabawki:
- kolorowy, pluszowy plecak z przytulanką,
- sympatyczna postać zwierzątka jest przypinana na rzep do plecaka, dzięki czemu się nie zgubi, ale można ją łatwo odpiąć i bawić się oddzielnie,
- zapinany na suwak,
- posiada miękkie, regulowane pasy na ramiona, dzięki czemu można go doskonale dopasować do potrzeb dziecka,
- sprawdzi się w podróży jako torba na najbardziej potrzebne rzeczy dziecka,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Wysokość plecaka: ok. 25cm
Numer katalogowy: DD89604
Zabawki - Numer handlowy: 88134

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Plecak kot DD89423 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Plecak kot DD89423 OU możesz kupić za 24.99 zł. Cena Balibazoo Plecak kot DD89423 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Plecak kot DD89423 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Plecak kot DD89423 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Plecak kot DD89423 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Plecak kot DD89423 OU?
Plecak kot z odpinaną przytulanką z kolekcji Balibazoo. Zapinany na suwak, z regulowanymi szelkami. Uroczy projekt zwierzątka spodoba się maluchowi. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest miły i bezpieczny dla dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 88134Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator