Zawieszka słoń Eva z gryzakami DD86730 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka słoń Eva z radością pomoże każdemu ząbkującemu maluchowi. W tym celu na plastikowym kółeczku nosi przy sobie dwa elastyczne, miękkie gryzaczki w kształcie listków oraz jeden materiałowy - zielony, które przyniosą ulgę obolałym dziąsełkom dziecka. Kolorowe, duże uszka wesoło szeleszczą przy dotykaniu, a zdobią je materiałowe metki o zróżnicowanej fakturze. Słonik posiada także praktyczny uchwyt, dzięki czemu bez kłopotu przymocujesz go w wybranym przez siebie miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna i lekka zawieszka w intensywnym kolorze z ciekawymi barwnymi dodatkami i grafikami,
- ma wygodny uchwyt do trzymania i zawieszania,
- ogonek ze sznureczka z supełkiem zachęcający do skubania,
- duże, szeleszczące podczas dotykania uszy,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- na plastikowym kółeczku posiada 2 elastyczne gryzaczki- listki oraz jeden materiałowy, zielony listek,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 20cm
Numer katalogowy: DD86730
Zabawki - Numer handlowy: 88195

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka słoń Eva z gryzakami DD86730?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka słoń Eva z gryzakami DD86730 możesz kupić za 26.90 zł. Cena Zawieszka słoń Eva z gryzakami DD86730 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka słoń Eva z gryzakami DD86730?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka słoń Eva z gryzakami DD86730 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka słoń Eva z gryzakami DD86730 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka słoń Eva z gryzakami DD86730?
Zawieszka słoń Eva z radością pomoże każdemu ząbkującemu maluchowi. W tym celu na plastikowym kółeczku nosi przy sobie gryzaczki, które przyniosą ulgę obolałym dziąsełkom dziecka. Uszka wesoło szeleszczą przy dotykaniu, a zdobią je materiałowe metki o zróżnicowanej fakturze, przy potrząsaniu usłyszysz dźwięczną grzechotkę.
Zabawki - Numer handlowy: 88195Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator