Balibazoo Zawieszka muzyczny słoń z lusterkiem 80414 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. Zawieszka muzyczny słoń z lusterkiem to zabawna przytulanka w kształcie głowy słonika. W środku zabawki znajduje się moduł, po włączeniu którego można uruchamiać przyciskiem na nóżce 2 melodie. Słonik zapewni wiele doznań sensorycznych, ponieważ wykonany został z materiałów o zróżnicowanej fakturze, które stymulują zmysły wzroku i dotyku malucha. Zwierzak posiada dodatkowe atrakcje: kolorowe metki, wstążeczki, elastyczne gryzaczki oraz duże bezpieczne lusterko do samopoznania dziecka. Można zabrać go wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna buźka z uchwytem do zawieszenia,
muzyczna zabawka, odtwarza 2 melodie,
- duże, bezpieczne lusterko, które jest na tasiemce, dzięki czemu można je przekładać z różnych stron,
- posiada satynowe metki i wstążeczki do skubania,
- ma 2 elastyczne gryzaki,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 25x17cm
Numer katalogowy: 80414
Zabawki - Numer handlowy: 88255

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator