Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki 10583 - Opis produktu

Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki SmartSize to luksusowy design połączony z nowoczesną technologią powodujący, że odpoczynek dziecka i opiekuna wkracza na wyższy poziom. Dzięki wyjątkowo łatwej w obsłudze funkcji 2w1, która przekształca produkt z huśtawki w leżaczek, rodzice mogą bez problemu zmieniać tę funkcjonalność zgodnie z potrzebami niemowlęcia. Aby przekształcić huśtawkę w leżaczek wystarczy podnieść gondolę z podstawy huśtawki i umieścić na podłodze. Kompaktowa budowa całej huśtawki sprawia, że zajmuje ona o 30% mniej miejsca niż pełnowymiarowe huśtawki o podobnych możliwościach.
Możesz dostosować emocjonujące doznania dziecka poprzez ustawienie 4 trybów wibracji:
- standardowe,
- falowanie,
- jazda samochodem,
- lub bicie serca.
Karuzela ozdobiona jest 3 uroczymi pluszowymi postaciami i wyświetla delikatny pokaz świetlny. Podczas, gdy karuzela się kręci dziecko może obserwować poruszające się 3 zabawki oraz posłuchać 8 melodii, 3 dźwięków natury lub białego szumu. Głośność dźwięków można regulować. Natomiast funkcja Connect Me™ umożliwia podłączenie smartfona lub innego urządzenia w celu włączenia wybranej przez siebie muzyki lub uruchomienia obrazów.
Leżaczek posiada 2-stopniową regulację oparcia, a huśtawkę można ustawić w 4 kierunkach, ponieważ obraca się o 360 stopni. Wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z pluszowymi ochraniaczami, aby zapewnić wyjątkową miękkość i wygodę najmłodszym dzieciom. Funkcję bujania można nastawić na jedną z 6 prędkości, aby jak najlepiej dostosować ją do upodobań malucha, a elektroniczny timer pozwala ustawić czas pracy na 30, 45 lub 60 minut. Po upłynięciu ustawionego czasu huśtawka automatycznie wyłączy się.
Współczesny design huśtawki stanie się dekoracją wnętrza domu, a luksusowe tkaniny zapewnią wyjątkowy komfort dziecku. Dodatkowe wsparcie stanowią wyjmowane elementy: zagłówek i wkładka niemowlęca. Co ważne, elementy te można szybko włożyć do pralki kiedy się zabrudzą.
Bądź eko i oszczędziaj wykorzystując podłączenie do sieci elektrycznej zamiast baterii. Lekka konstrukcja ramy i kółka ułatwiają transport i przemieszczanie się po domu.

Cechy produktu:
- konstrukcja typu 2w1 to połączenie 2 funkcji: leżaczka i huśtawki, z łatwością zmienisz huśtawkę na leżaczek i na odwrót;
- kompaktowa budowa zajmuje niewiele miejsca, ok 30% mniej niż inne tego typu produkty;
- technologia Ingenuity zapewnia zarówno różnorodne metody do ukojenie, jak i zabawy dla dziecka: cicha praca, możliwość podłączenia smartfona, obrotowa karuzela z delikatną muzyką i projekcją świateł oraz 3 kręcącymi się uroczymi zabawkami;
- wiele sposobów na zainteresowanie dziecka: zmiana przestrzeni wokół dziecka dzięki obrotowemu o 360 stopni siedzisku - teraz można je ustawić w 4 kierunkach, 6 prędkości bujania, 3 nastawy czasowe, 4 rodzaje wibracji, 11 rodzajów dźwięków;
- przenośne siedzisko w komplecie posiada wyjmowany zagłówek i wkładkę niemowlęcą;
- można je uprać w pralce zgodnie z przepisem prania;
- wygodna w transporcie i przemieszczaniu dzięki lekkiej ramie i kółkom;
- możliwość podłączenia do prądu.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka wymaga baterii 4szt. D/LR20 1,5V i 3szt. LR14 (nie załączone).
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3kg do 9kg.
Wymiary opakowania: ok. 63x75x20cm
Wymiary produktu: ok.46x26x73cm
Numer katalogowy: 10583

Zabawki - Numer handlowy: 66401

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki 10583?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki 10583 możesz kupić za 799.00 zł. Cena Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki 10583 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 799.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki 10583?
Najniższy koszt przesyłki dla Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki 10583 wynosi 0,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki 10583 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki 10583?
Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 ptaszki to kompaktowa konstrukcja, którą można używać jako huśtawkę i oddzielnie jako leżaczek. Posiada: obrotowe siedzisko, regulację oparcia, 6 prędkości bujania z timerem, wibracje, melodie, projekcję świateł, elektroniczną karuzelę, podłączenie do urządzenia zewnętrznego oraz adapter prądowy.
Huśtawki - Numer handlowy: 66401Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator