Huśtawka słoniki Comfort 2Go 60674 - Opis produktu

    Cudowna Huśtawka słoniki Comfort 2Go InGenuity w odcieniach szarości, zieleni, bieli i miętowego koloru wraz z drobnymi haftami sprawi radość każdemu maleństwu. Dzięki niej już od pierwszych chwil maluszek może odpoczywać, huśtać się i bawić w nowej komfortowej huśtawce.

   Siedzisko z opatentowanym systemem (Comfort Recline™ System) umożliwiającym 2 stopniową regulację położenia oparcia. Technologia TrueSpeed™ zastosowana w huśtawce, zapewnia utrzymanie stałych prędkości bujania nawet gdy dziecko stanie się cięższe. Huśtawka automatycznie dopasowuje delikatne ruchy bujania do wagi dziecka i utrzymuje je w miarę jak dziecko rośnie - 6 prędkości bujania. Całość została wykonana z mięciutkich, przytulnych materiałów. W komplecie znajduje się wyjmowany zagłówek zapewniający komfort najmniejszym dzieciom.

   Huśtawka wyposażona została w 6 prędkości bujania z możliwością ustawienia czasu na 15, 30, 45 minut. Posiada 8 łagodnych melodii z regulacją głośności i automatycznym wyłącznikiem. Bezpieczeństwo zapewniają wygodne 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz antypoślizgowe nóżki. Pałąk z zabawkami, można przesunąć do tyłu, co ułatwia dostęp do dziecka i pozwala na swobodne wyjęcie maluszka, jest bardzo łatwy w montażu i demontażu. Znajdują się na nim 2 pluszowe zabawki. Rozmiary huśtawki oraz łatwość demontażu sprawiają, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dlatego też łatwo ja zabrać ze sobą w podróż. Komfort zapewnia cicha praca huśtawki (Whisper Quiet™).

   Ten produkt to idealne połączenie wygody z najnowszą technologią i trendami mody. Wszystkie opisane elementy sprawiają, że dziecko poczuje się wyjątkowo spokojne i zadowolone. Pokrowiec oraz zagłówek można prać w pralce. Huśtawka wymaga 4 baterii C LR14 (nie załączone). Huśtawka przeznaczona dla dzieci od 3kg do 9kg.


Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Nr katalogowy: 60674


Huśtawki - Numer handlowy: 66407

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Huśtawka słoniki Comfort 2Go 60674?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Huśtawka słoniki Comfort 2Go 60674 możesz kupić za 290.00 zł. Cena Huśtawka słoniki Comfort 2Go 60674 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 290.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Huśtawka słoniki Comfort 2Go 60674?
Najniższy koszt przesyłki dla Huśtawka słoniki Comfort 2Go 60674 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Huśtawka słoniki Comfort 2Go 60674 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Huśtawka słoniki Comfort 2Go 60674?
Huśtawka słoniki Comfort 2Go posiada 2 stopniową regulację oparcia, pasy bezpieczeństwa, 6 prędkości bujania i regulację czasu bujania. Czas w bujaku uprzyjemni 8 łagodnych melodii.
Leżaczki - Numer handlowy: 66407Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator