Zawieszka pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem 11137 - Opis produktu

Zawieszka firmy Bright Start z serii pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem dostarczy wielu chwil radości i rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawka jest mięciutka i delikatna, a jednocześnie na tyle duża, że maluch może ją przytulać. Ponadto w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną, a skutkiem działania. Przy potrząsaniu, zwierzątko wydaje delikatne, dźwięczne dźwięki dzwoneczka, wspomagając w ten sposób rozwój słuchu oraz pobudzając ciekawość dziecka. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów pluszowych i gładkich w pięknych kolorach z haftowanymi elementami. Dodatkową atrakcją dla dziecka są kolorowe, satynowe wstążeczki - metki Taggies, które które je zaciekawią oraz zachęcą do odkryć i dotykania.
Wygodne kółeczko pozwala na zawieszenie zabawki w dowolnym miejscu zarówno w domu, jak i w podróży.
Zawieszka może stanowić miły podarunek. Na przypiętej papierowej metce, jest specjalne miejsce do napisania kilku słów dla obdarowywanej osoby.

Funkcje zabawki:
- zawieszka w postaci zwierzątka w pastelowych kolorach,
- przy potrząsaniu wydaje delikatny dźwięk dzwoneczka,
- miękka i bezpieczna dla dziecka,
- posiada satynowe metki Taggies do skubania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka,
- wygodne kółeczko jest uchwytem, dzięki któremu można zabawkę zawiesić w dowolnym miejscu w domu lub na spacerze.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wielkość zabawki (bez zawieszki): ok. 28cm
Numer katalogowy: 11137

Zabawki - Numer handlowy: 66417/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem 11137?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem 11137 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Zawieszka pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem 11137 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem 11137?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem 11137 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem 11137 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem 11137?
Zawieszka firmy Bright Start z serii pluszak z metkami - króliczek z dzwoneczkiem dostarczy wielu chwil radości i rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawka jest mięciutka i delikatna, a jednocześnie na tyle duża, że maluch może ją przytulać.
Leżaczki - Numer handlowy: 66417/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator