Piesek z metkami przytulanka 10245 - Opis produktu

Piesek z metkami przytulanka zapewni wiele chwil radości. Jest mięciutki i stworzony do przytulania - idealny pierwszy przyjaciel dla Twojego dziecka! Ma śliczną mordkę z haftowanymi oczkami i buźką. Dodatkową atrakcją jest dźwięczna grzechotka w środku oraz wyczuwalne w dotyku kuleczki w łapkach. Na grzbiecie posiada pętelkę dzięki, której pieska można wszędzie zabrać ze sobą lub zawiesić w łóżeczku lub w dowolnym miejscu podczas podróży. Oprócz przyjemnych w dotyku materiałów wysokiej jakości piesek ma wiele kolorowych satynowych wstążeczek - metek Taggies, które zaciekawią i zachęcą do odkryć Twoje dziecko.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur. Dzieci wprost uwielbiają je dotykać! Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.
Zawieszka może stanowić miły podarunek. Na przypiętej papierowej metce, jest specjalne miejsce do napisania kilku słów dla obdarowywanej osoby.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wielkość zabawki: ok. 23x20x16cm
Numer katalogowy: 10245

Zabawki - Numer handlowy: 10245

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piesek z metkami przytulanka 10245?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piesek z metkami przytulanka 10245 możesz kupić za 59.00 zł. Cena Piesek z metkami przytulanka 10245 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piesek z metkami przytulanka 10245?
Najniższy koszt przesyłki dla Piesek z metkami przytulanka 10245 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piesek z metkami przytulanka 10245 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piesek z metkami przytulanka 10245?
Piesek z metkami przytulanka
Leżaczki - Numer handlowy: 66412Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator