Zawieszka podniebni przyjaciele 11120 OU - Opis produktu

Zawieszka podniebni przyjaciele to trzy słodkie ptaszki, które bawią się ze słoneczkiem i chmurką. Kiedy dziecko potrząśnie zabawką słychać zabawny dźwięk przypominający świergotanie ptaszków. Zarówno ptaszki, jak i chmurka są wykonane jak poduszeczki, z wysokiej jakości materiałów, szeleszczących przy dotykaniu. Mają zdecydowane kolory i ciekawe wzory oraz satynowe wstążeczki do skubania zwracające uwagę dziecka. Żółte słoneczko to bezpieczne lusterko, w którym Twoje dziecko może oglądać swoją buzię.
Zabawka sprawdzi się w każdej podróży dzięki połączeniu specjalnym kółeczkiem, które łatwo przymocowuje się do większości wózków, nosidełek, łóżeczek czy mat gimnastycznych. Będzie doskonała do zabawy zarówno dla noworodków, jak i starszych niemowląt.
Zabawkę łatwo utrzymać w czystości, wystarczy wycierać czystą, wilgotną szmatką z delikatnym mydłem. Nie zanurzać w wodzie.

Funkcje produktu:
- pluszowa i miękka zawieszka,
- ciekawe, szeleszczące zabawki: 3 kolorowe ptaszki oraz chmurka z bezpiecznych lusterkiem,
- słodkie dzwoniące dźwięki są aktywowane poprzez ruch, aby zająć dziecko zabawą,
- zawiera kółeczko do mocowania w dowolnym miejscu w domu i w podróży.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary produktu: 30x20x6cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: 11120

Zabawki - Numer handlowy: 66416

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka podniebni przyjaciele 11120 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka podniebni przyjaciele 11120 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena Zawieszka podniebni przyjaciele 11120 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka podniebni przyjaciele 11120 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka podniebni przyjaciele 11120 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka podniebni przyjaciele 11120 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka podniebni przyjaciele 11120 OU?
Zawieszka podniebni przyjaciele to trzy słodkie ptaszki, które bawią się ze słoneczkiem i chmurką z lusterkiem. Kiedy dziecko potrząśnie zabawką słychać zabawny dźwięk przypominający świergotanie ptaszków. Zarówno ptaszki, jak i chmurka są wykonane jak poduszeczki, z wysokiej jakości materiałów, szeleszczących przy dotykaniu.
Leżaczki - Numer handlowy: 66416Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator