Leżaczek/siedzisko Kaczuszka Ingenuity 18kg 10251 - Opis produktu

Cudowny leżaczek/siedzisko Kaczuszka InGenuity w odcieniach żółtego, beżu i morskiego błękitu z drobnymi haftami to połączenie wygody z najnowszą technologią i trendami mody. Wszystkie elementy sprawiają, że dziecko poczuje się wyjątkowo spokojne i zadowolone. Opatentowane (Comfort Recline™ System) ergonomiczne, duże siedzisko z 3 stopniową regulacją położenia oparcia zapewni bardziej komfortowe ułożenie ciała dziecka podczas odpoczynku i zabawy, niż tradycyjne leżaczki. Całość została wykonana z mięciutkich, przytulnych materiałów. W komplecie znajduje się wyjmowana, słodka wkładka w kształcie żółtej kaczuszki zapewniająca komfort najmniejszym dzieciom.

Produkt posłuży dla dziecka o wadze aż do 18kg, posiada delikatne wibracje, a dzięki specjalnemu stelażowi dotatkowo może kołysać się do przodu oraz do tyłu. Delikatnie zgięta konstrukcja nóżek pozwala na kołysanie leżaczkiem przez osobę dorosłą lub aktywne dziecko, pełniąc w ten sposób rolę kołyski. Możliwe jest również łatwe zablokowanie tej funkcji.

Dodatkowym atutem tego leżaczka jest możliwość uruchomienia 7 uspokajających melodii. Głośność muzyki można ustawić w dwóch pozycjach: "ciszej" lub "głośniej" lub wyłączyć.

Zaletą leżaczka jest jego rozmiar, dostosowany nawet do niewielkich powierzchni. Leżaczek można łatwo złożyć i zabrać ze sobą w każdą podróż. Posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa.

Dziecko leżąc w nim na pewno zajmie się zabawą pluszowymi zawieszkami umocowanymi na pałąku. Łuk z zabawkami można łatwo zdemontować.

Przybliżone wymiary:
Siedzisko długość - 79cm w tym:
- oparcie 38cm
- siedzenie 41cm
- szerokość od 20 do 30cm.

Pokrowiec można prać w pralce.
Leżaczek wymaga 3 baterii C LR14 (nie załączone).
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3kg do 18kg. Używać jako leżaczek dla dzieci o wadze od 3-9kg oraz jako siedzisko dla dzieci o wadze 10-18kg.
Numer katalogowy: 10251
Huśtawki - Numer handlowy: 66348

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Leżaczek/siedzisko Kaczuszka Ingenuity 18kg 10251?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Leżaczek/siedzisko Kaczuszka Ingenuity 18kg 10251 możesz kupić za 259.00 zł. Cena Leżaczek/siedzisko Kaczuszka Ingenuity 18kg 10251 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 259.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Leżaczek/siedzisko Kaczuszka Ingenuity 18kg 10251?
Najniższy koszt przesyłki dla Leżaczek/siedzisko Kaczuszka Ingenuity 18kg 10251 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Leżaczek/siedzisko Kaczuszka Ingenuity 18kg 10251 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Leżaczek/siedzisko Kaczuszka Ingenuity 18kg 10251?
Cudowny leżaczek/siedzisko Kaczuszka InGenuity do 18 kg. Leżaczek dla dziecka z funkcją kołyski, wibracjami oraz 7 melodyjkami.
Leżaczki - Numer handlowy: 66348Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Leżaczek jest prześliczny, materiał genialnie delikatny. Składanie jest bardzo łatwe, wygląda solidnie.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator