Gra magnetyczna Modnisie - Opis produktu

Magnetyczna gra Modnisie to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalających na fascynującą zabawę dla małych stylistów. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Gra pomoże nauczyć się jak dopasowywać poszczególne stroje do okazji, np. wizytowa, sportowa czy do spania zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Korzystając z modeli oraz podpowiedzi z magazynu mody, dziecko skojarzy jakie elementy garnituru należy połączyć, a które nie. Nauczy się poprawnie dobierać wszystkie detale do jednego stylu i dopasowywać je ze smakiem. Gra rozwija twórcze zdolności i gust.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- postacie 2 szt.,
- magnesy elementy garderoby 27 szt.,
- szafa 1szt.,
- magazyn o modzie 1szt.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK3204-02

Zabawki - Numer handlowy: 90003/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna Modnisie?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna Modnisie możesz kupić za 24.00 zł. Cena Gra magnetyczna Modnisie jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna Modnisie?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna Modnisie wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna Modnisie jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna Modnisie?
Magnetyczna gra Modnisie to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalających na fascynującą zabawę dla małych stylistów. Gra pomoże nauczyć się jak dopasowywać poszczególne stroje do okazji, np. wizytowa, sportowa czy do spania zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.
Zabawki - Numer handlowy: 90003/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator