Gra edukacyjna Sprytne owce - Opis produktu

Gra edukacyjna Sprytne owce to świetna matematyczna zabawa w łapanie 10-ki! Umiesz szybko liczyć? Zbierz jak najwięcej dziesiątek. Śledź owce, omijaj wilki. Gracze odwracają fiszki liczbami po kolei. Na każdej fiszce znajduje się liczba od 1 do 9. Ten, kto pierwszy spostrzeże i wyliczy z odkrytych fiszek z liczbami, sumę 10, wykrzykuje: "Widzę 10!". I zabiera sobie fiszki. Aby zwyciężyć, trzeba zebrać największą ilość dziesiątek. Jeśli trafisz na fiszkę z postacią wilka musisz oddać jedną ze swioch 10-tek do pudełka. Ta emocjonująca gra ćwiczy spostrzegawczość oraz uczy szybkiego dodawania w zakresie 10.
 
Zestaw zawiera: 96 fiszek, instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 do 99 lat.
Średnica fiszki 5cm.

Nr katalogowy: RK1010-05


Zabawki - Numer handlowy: 90025/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Sprytne owce?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Sprytne owce możesz kupić za 28.00 zł. Cena Gra edukacyjna Sprytne owce jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 28.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Sprytne owce?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Sprytne owce wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Sprytne owce jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Sprytne owce?
Gra edukacyjna Sprytne owce to świetna matematyczna zabawa w łapanie 10-ki! Umiesz szybko liczyć? Zbierz jak najwięcej dziesiątek. Śledź owce, omijaj wilki.
Zabawki - Numer handlowy: 90025/1Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna Sprytne owce - RK1010-05E (Rozmiar: 0,85 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator