Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi - Opis produktu

Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Dzieci grając, oprócz świetnej wspólnej zabawy ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Zasada jest prosta: należy znaleźć parę skarpetek lub rękawiczek, które mają kolorowe wzorki. W sumie łatwo, ale czy na pewno wszystkie barwy się zgadzają z tymi na fiszce z kolorami?
Jak grać? Skarpetki i rękawiczki kładziemy na środek pola gry. Obok nich – fiszkę z kombinacją kolorów. Wszyscy gracze szukają pary z tą samą kombinacją kolorów, co na fiszce. Ten, kto jako pierwszy ją zobaczy, zabiera sobie parę. Aby wygrać, trzeba zebrać więcej par, niż przeciwnicy.
W zestawie znajdują się: 54 fiszki, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 10 lat.

Nr katalogowy: RK1010-01

Zabawki - Numer handlowy: 90013/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi możesz kupić za 24.00 zł. Cena Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi?
Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Dzieci grając, oprócz świetnej wspólnej zabawy ćwiczą spostrzegawczość i refleks.
Zabawki - Numer handlowy: 90013/1Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra skarpetki-rękawiczki na wyścigi - RK1010-01E (Rozmiar: 0,79 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator