Gra magnetyczna Wesoły farmer - Opis produktu

Magnetyczna gra Wesoły farmer to zestaw trójwymiarowych magnesów wraz z kołem fortuny pozwalających na fascynującą zabawę. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Duże karty mają pola tylko z cieniem zwierzątek, bo one wykorzystały chwilę i uciekły poza farmę. Udział w grze może brać od 2 do 4 osób. Każdy wybiera sobie jedną farmę, następnie kręci wskazówkę na kole fortuny i losuje pole ze zwierzątkiem, które poszło sobie na spacer. Komu szybciej uda się złapać wszystkie zwierzątka pasujące do cienia na danej farmie – ten otrzyma duży medal zwycięzcy! Gra rozwija małą motorykę, wyobraźnię, a przede wszystkim uczy bawić się w grupie według wyznaczonych reguł.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- koło fortuny ze strzałką 1szt.,
- karty z farmami 4szt.,
- żetony z postaciami zwierząt 24szt.,
- nagrody -> ZWYCIĘZCA 2szt.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 do 7 lat.

Nr katalogowy: RK3203-02

Zabawki - Numer handlowy: 90005/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna Wesoły farmer?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna Wesoły farmer możesz kupić za 36.00 zł. Cena Gra magnetyczna Wesoły farmer jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna Wesoły farmer?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna Wesoły farmer wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna Wesoły farmer jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna Wesoły farmer?
Magnetyczna gra Wesoły farmer to zestaw trójwymiarowych magnesów wraz z kołem fortuny pozwalających na fascynującą grę. Każdy wybiera sobie jedna planszę, następnie kręci wskazówkę na kole i losuje pole ze zwierzątkiem, porównuje czy ma taki cień na karcie. Komu szybciej uda się odnaleźć wszystkie zwierzątka z farmy?
Zabawki - Numer handlowy: 90005/2Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra magnetyczna Wesoły farmer - RK3203-02E (Rozmiar: 0,43 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator