Gra edukacyjna Pisz i ścieraj. Poziom bazowy. - Opis produktu

Gra edukacyjna z markerem - Pisz i ścieraj. Poziom bazowy.  W zestawie znajduje się 16 kartek z różnymi zadaniami np. narysuj wg wzoru czyli rysowanie szlaczków, znajdź drogę, dopasuj cień, rozwiąż labirynt, połącz liczby wg kolejności, policz rybki, znajdź kotki i wiele innych. Marker ma na skuwce magnes do przyczepienia np. na tablicy magnetycznej oraz mini gąbkę. Zadaniem dziecka jest zrealizowanie poleceń - zagadek poprzez zaznaczenie lub narysowanie mazakiem rozwiązań na kartach pracy. Dzięki temu, że flamaster jest ścieralny, można zetrzeć rozwiązania i bawić się od nowa! Gra jest niezmiernie zajmująca i poprzez zabawę pomaga w przygotowaniu dziecka do nauki pisania i czytania. Odpowiedni wymiar kartek sprawia, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić np. w podróży, czy w oczekiwaniu na wizytę u lekarza.

Zestaw zawiera: 16 kart do gier, 1 marker z mini gąbką do ścierania.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiar kartki: 16,5x11,5cm

Nr katalogowy: RK1020-02

Zabawki - Numer handlowy: 90026/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Pisz i ścieraj. Poziom bazowy.?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Pisz i ścieraj. Poziom bazowy. możesz kupić za 12.00 zł. Cena Gra edukacyjna Pisz i ścieraj. Poziom bazowy. jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 12.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Pisz i ścieraj. Poziom bazowy.?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Pisz i ścieraj. Poziom bazowy. wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Pisz i ścieraj. Poziom bazowy. jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Pisz i ścieraj. Poziom bazowy.?
Wybierz kartkę, która ci odpowiada. Wykonaj zadania przy pomocy markera. Zetrzyj rozwiązania mini gabką na skuwce flamastra i znów pisz mnóstwo razy.
Zabawki - Numer handlowy: 90026/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator