Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim - Opis produktu

Edukacyjna, magnetyczna gra 12 miesięcy w j.angielskim to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalający w zabawny sposób nauczyć się i zapamiętać nazwy oraz charakterystyczne cechy pór roku, nazwy miesięcy, odzieży sezonowej, nazwy niektórych zwierząt i kolorów po angielsku. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Dopasuj magnesy na karcie odpowiadając na pytania: O jakiej porze roku jest mowa? Z jakim kolorem ta pora się kojarzy? Zima – biały, lato – zielony, itd. Jakie zjawiska przyrodnicze są charakterystyczne dla pór roku? Dziecko z łatwością zapamięta, że słoneczko bardzo mocno świeci latem, a śnieg pada w zimie. Dodatkowo wesołe zwierzątka pomogą zapamiętać mu nazwy odzieży sezonowej. Opowiedz dziecku, kiedy można nosić takie ubrania.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- karty z przykładami 8 szt.,
- magnesy 34 szt.,
- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK2201-08

Zabawki - Numer handlowy: 90002/4

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim możesz kupić za 24.00 zł. Cena Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim?
Edukacyjna, magnetyczna gra 12 miesięcy w j. angielskim to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalający w zabawny sposób nauczyć się i zapamiętać nazwy oraz charakterystyczne cechy pór roku, nazwy miesięcy, odzieży sezonowej, nazwy niektórych zwierząt i kolorów po angielsku.
Zabawki - Numer handlowy: 90002/8Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra magnetyczna 12 miesięcy w j. angielskim - RK2201-08E (Rozmiar: 0,88 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator