Duszek przytulanka DD67156 - Opis produktu

Ten puchaty duszek przytulanka z serii Dumel Discovery Light to mięciutka maskotka, którą pokocha każdy malec. Policzki duszka wesoło świecą na 7 zmieniających się kolorów, a praktyczna zawieszka w kształcie kółeczka pozwala przymocować zabawkę w dowolnym miejscu. Dla malucha będzie nie tylko przytulanką, ale również kojącą lampką nocną, która stworzy miłą atmosferę podczas zasypiania zapewniając poczucie bezpieczeństwa i pomagając w wyciszeniu. Aby włączyć duszka, wystarczy nacisnąć na jego buźkę. Słuchając słodkich 4 kołysanek i obserwując zmieniające się kolory światełek maluch z pewnością szybciutko i przyjemnie zaśnie! Duszek pomaga w poznawaniu świata i wpływa na rozwój wyobraźni. Do wyboru są 2 tryby zabawy:
- światło
- oraz światło i dźwięk.
Pomysłowy, automatyczny wyłącznik pozwala na bardziej ekonomiczne korzystanie z baterii. Maluch może zasypiać przy dźwiękach łagodnej kołysanki i delikatnym świetle, a po upływie 15 minut zabawka sama się wyłączy. Wyjmowany moduł elektroniczny pozwala na upranie zewnętrznej futrzanej części zabawki. Dzięki temu zabawka będzie zawsze czysta, pachnąca i gotowa do przytulania.

Cechy produktu:
- delikatnie rozświetla pokój nocą stwarzając niepowtarzalną atmosferę do wyciszenia przed snem,
- to produkt typu 2w1, jednocześnie pełni funkcję lampki nocnej i miękkiej przytulanki,
- dzięki zaczepowi w kształcie kółeczka można go powiesić w dowolnym miejscu,
- wygrywa 4 piękne kołysanki,
- 2 tryby działania: samo światło lub światło i dźwięk,
- ma regulację głośności,
- wyłącza się automatycznie po 15 minutach dla ekonomicznego działania,
- sympatyczny wzór przypadnie do gustu maluszkowi.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 25x27,5x13cm, wysokość zabawki bez zawieszki ok.20cm,
Numer katalogowy: DD67156
Zabawki - Numer handlowy: 88152

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator