Duszek przytulanka DD67156 - Opis produktu

Ten puchaty duszek przytulanka z serii Dumel Discovery Light to mięciutka maskotka, którą pokocha każdy malec. Policzki duszka wesoło świecą na 7 zmieniających się kolorów, a praktyczna zawieszka w kształcie kółeczka pozwala przymocować zabawkę w dowolnym miejscu. Dla malucha będzie nie tylko przytulanką, ale również kojącą lampką nocną, która stworzy miłą atmosferę podczas zasypiania zapewniając poczucie bezpieczeństwa i pomagając w wyciszeniu. Aby włączyć duszka, wystarczy nacisnąć na jego buźkę. Słuchając słodkich 4 kołysanek i obserwując zmieniające się kolory światełek maluch z pewnością szybciutko i przyjemnie zaśnie! Duszek pomaga w poznawaniu świata i wpływa na rozwój wyobraźni. Do wyboru są 2 tryby zabawy:
- światło
- oraz światło i dźwięk.
Pomysłowy, automatyczny wyłącznik pozwala na bardziej ekonomiczne korzystanie z baterii. Maluch może zasypiać przy dźwiękach łagodnej kołysanki i delikatnym świetle, a po upływie 15 minut zabawka sama się wyłączy. Wyjmowany moduł elektroniczny pozwala na upranie zewnętrznej futrzanej części zabawki. Dzięki temu zabawka będzie zawsze czysta, pachnąca i gotowa do przytulania.

Cechy produktu:
- delikatnie rozświetla pokój nocą stwarzając niepowtarzalną atmosferę do wyciszenia przed snem,
- to produkt typu 2w1, jednocześnie pełni funkcję lampki nocnej i miękkiej przytulanki,
- dzięki zaczepowi w kształcie kółeczka można go powiesić w dowolnym miejscu,
- wygrywa 4 piękne kołysanki,
- 2 tryby działania: samo światło lub światło i dźwięk,
- ma regulację głośności,
- wyłącza się automatycznie po 15 minutach dla ekonomicznego działania,
- sympatyczny wzór przypadnie do gustu maluszkowi.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 25x27,5x13cm, wysokość zabawki bez zawieszki ok.20cm,
Numer katalogowy: DD67156
Zabawki - Numer handlowy: 88152

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Duszek przytulanka DD67156?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Duszek przytulanka DD67156 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Duszek przytulanka DD67156 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Duszek przytulanka DD67156?
Najniższy koszt przesyłki dla Duszek przytulanka DD67156 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Duszek przytulanka DD67156 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Duszek przytulanka DD67156?
Duszek przytulanka to urocza, mięciutka maskotka, która pomaga w zasypianiu! Obserwuj jak świeci i słuchaj słodkich kołysanek.
Zabawki - Numer handlowy: 88152Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator