Motoroler czerwony DD42697 OU - Opis produktu

Motoroler w czerwonym kolorze to zabawka, która jeździ, świeci, gra oraz wydaje realistyczne odgłosy motocykla. Z pewnością zachęci dziecko do aktywnej zabawy. Pierwszym zadaniem jest umieszczenie okręgłego rolera w pojeździe, a następnie prowadzenie motocykla rączką oraz obserwacja jak obraca się on podczas jazdy. Zadanie to ćwiczy małą i dużą motorykę.
Dodatkowo dziecko może nacisnąć na roler i uruchomić efekty świetlne oraz zabawne dźwięki. Zabawka wydaje realistyczny odgłos motocykla.

Funkcje zabawki:
- naciśnij roler, aby uruchomić efekty dźwiękowe i świetlne,
- realistyczne dźwięki motoru,
- prowadź motocykl rączką i obserwuj co się dzieje z rolerem,
- ćwiczenie motoryki,
- pobudzanie zmysłów,
- rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zwiększanie wyobraźni i zachęta do poznawania świata,
- wspomaganie koncentracji.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 19,5x17,5x7,5 cm
Numer katalogowy: DD42697
Zabawki - Numer handlowy: 88073/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Motoroler czerwony DD42697 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Motoroler czerwony DD42697 OU możesz kupić za 37.00 zł. Cena Motoroler czerwony DD42697 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 37.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Motoroler czerwony DD42697 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Motoroler czerwony DD42697 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Motoroler czerwony DD42697 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Motoroler czerwony DD42697 OU?
Motoroler w czerwonym kolorze to zabawka, która jeździ, świeci, gra oraz wydaje realistyczne odgłosy motocykla. Zachęca dziecko do aktywnej zabawy.Ma wpłów na rozwój zmysłów, przede wszystkim koordynacji wrokowo-ruchowej.
Zabawki - Numer handlowy: 88073/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator