Bączek biedronka DD52126 - Opis produktu

Niewielki rozmiarowo bączek biedronka z kolorowymi kuleczkami to jedna z podstawowych zabawek, wybieranych chętnie przez dzieci i dorosłych. Zabawkę bardzo łatwo wprawić w ruch. Podczas, gdy dziecko naciśnie z niewielką siłą górny przycisk z biedronką pod przeźroczystą kopułą zaczną wirować kolorowe kuleczki, które będą wydawały grzechoczący dźwięk i zabrzmi muzyczka. Im szybciej przyciskamy, tym szybciej wszystko wiruje. Bączek jest lekki, stabilny, bezpieczny nie ma żadnych drobnych elementów na zewnątrz i starannie wykończone krawędzie.

Funkcje zabawki:
- naciśnij biedronkę, aby zobaczyć wirujące piłeczki, kolorowe wzory i usłyszeć łagodne melodie,
- pomaga w rozwoju zmysłów dziecka w początkowej fazie jego rozwoju,
- pozwala dziecku na zauważenie związków przyczynowo-skutkowych,
- wspomaga kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- kształtuje zdolności motoryczne.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA 1.5V LR6 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 17x17x17cm, wysokość zabawki ok.16cm.
Numer katalogowy: DD52126
Zabawki - Numer handlowy: 88078

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Bączek biedronka DD52126?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Bączek biedronka DD52126 możesz kupić za 59.00 zł. Cena Bączek biedronka DD52126 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Bączek biedronka DD52126?
Najniższy koszt przesyłki dla Bączek biedronka DD52126 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Bączek biedronka DD52126 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Bączek biedronka DD52126?
Bączek biedronka to jedna z podstawowych zabawek, wybieranych chętnie przez dzieci i dorosłych. Podczas, gdy dziecko naciśnie z niewielką siłą górny przycisk z biedronką pod przeźroczystą kopułą zaczną wirować kolorowe kuleczki, które będą wydawały grzechoczący dźwięk i zabrzmi muzyczka.
Zabawki - Numer handlowy: 88078Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Fajna zabawka. Spełnia swoje zadanie

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator