OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami 11226 OU - Opis produktu

OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami to ogromna przestrzeń do zabawy! W komplecie znajduje się dywan z miękkiej, a jednocześnie wytrzymałej pianki o wymiarach 180x120cm oraz 6 pojazdów z tej serii. Mata jest komfortowa i ciepła. Rozłożona na podłodze stworzy podstawę miasta Oball z ciekawymi budynkami i ulicami. Podróżując po niej różnymi pojazdami, budując dodatkowe budowle lub ustawiając tory czy zjeżdżalnię z serii Oball dziecko rozwija swoją wyobraźnię i dużą motorykę. To jego wielki-mały świat!
W zestawie znajduje się 6 środków lokomocji: pomarańczowy helikopter, żółta taksówka, czerwona straż pożarna, biała karetka, czarny wóz policyjny i czerwona motorówka. Każdy z modeli posiada wesołą buźkę i miękką, odporną na odkształcenia część na górze, która jest wygodna do chwytania dzięki oktagonalnej konstrukcji. Wystarczy, by dziecko popchnęło autko, aby szybko pomknęło naprzód. Samochodziki można używać razem z innymi zabawkami z serii Go Grippers! rozwijając wyobraźnię i poszerzając w ten sposób możliwości zabawy. Ścigaj się, przewoź i rozładowuj!

Funkcje produktu:
- z zestawie ogromna mata-miasto oraz 6 pojazdów,
- tworzy komfortową przestrzeń do zabawy,
- super pierwsze pojazdy dla dziecka, sprawdzą się w podróży,
- wygodne do zabrania ze sobą; niewielka zabawka do kieszonki,
- pojazdy mają miękki elementy, wygodne do chwytania,
- wystarczy lekko popchnąć samochodzik, by pojechał naprzód,
- rozwija wyobraźnię,
- doskonały wybór na prezent,
- zabawka z serii Oball Go Grippers!
Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości, mocnego i wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu są odporne, ale łatwe do czyszczenia.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary pojazdu: ok. 8x6x7cm. Wymiary maty: 180x120cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 11226

Zabawki - Numer handlowy: OB11226

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami 11226 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami 11226 OU możesz kupić za 179.00 zł. Cena OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami 11226 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 179.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami 11226 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami 11226 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami 11226 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Go Grippers Mata z samochodzikami 11226 OU?
Mata z samochodzikami to ogromna przestrzeń do zabawy! W komplecie znajduje się dywan z miękkiej, a jednocześnie wytrzymałej pianki o wymiarach 180x120cm oraz 6 pojazdów z tej serii. Komfortowa przestrzeń do zabawy!
Zabawki - Numer handlowy: OB11226Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Mata ma bardzo intensywne kolory, powierzchnia wygląda na bardzo trwałą, ale też nie należy do bardzo miękkich. Samochodziki są super i mój synek uwielbia się nimi bawić na macie.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator