OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU - Opis produktu

Kolorowa i bezpieczna dzięki zaokrąglonym kształtom wywrotka z serii Oball Go Grippers! to prawdziwa gratka dla małego fana maszyn budowlanych. Pojazd ma pokrywę skrzyni ładunkowej, która się otwiera i zamyka, dzięki czemu maluch może przewozić rzeczy bez obawy, że wypadną. Zwolnienie specjalnej blokady pozwala na przechylenie skrzyni w sposób umożliwiajacy wyładowanie towaru. Po jej zablokowaniu dziecko może włożyć paluszki w dziurki elastycznej i miękkiej kopuły, aby przenosić w ten sposób całe auto.
Koła samochodu obracają się z łatwością, dlatego wystarczy, żeby dziecko lekko pchnęło zabawkę, aby pojechała do przodu przewożąc bezpiecznie ładunek.

Funkcje produktu:
- ruchoma pokrywa skrzyni ładunkowej,
- blokada skrzyni ładunkowej umożliwiająca jej przechylenie do wyładunku,
- pojazd bezpieczny z zaokrąglonymi brzegami i dość lekki
- charakterystyczna dla produktów Oball konstrukcja wygodna do chwytania przez małe rączki,
- z łatwością toczy się po podłodze, wystarczy lekko pchnąć samochodzik, by pojechał do przodu,
- może służyć do podnoszenia, przesuwania i przewożenia drobnych zabawek,
- zabawka z serii Go Grippers! Produkt został wykonany z wysokiej jakości, mocnego i wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu jest odporny, ale łatwy do czyszczenia.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 25x22x17cm.
Wymiary opakowania: ok.29x30x20,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10312

Zabawki - Numer handlowy: OB10312

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator