OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU - Opis produktu

Kolorowa i bezpieczna dzięki zaokrąglonym kształtom wywrotka z serii Oball Go Grippers! to prawdziwa gratka dla małego fana maszyn budowlanych. Pojazd ma pokrywę skrzyni ładunkowej, która się otwiera i zamyka, dzięki czemu maluch może przewozić rzeczy bez obawy, że wypadną. Zwolnienie specjalnej blokady pozwala na przechylenie skrzyni w sposób umożliwiajacy wyładowanie towaru. Po jej zablokowaniu dziecko może włożyć paluszki w dziurki elastycznej i miękkiej kopuły, aby przenosić w ten sposób całe auto.
Koła samochodu obracają się z łatwością, dlatego wystarczy, żeby dziecko lekko pchnęło zabawkę, aby pojechała do przodu przewożąc bezpiecznie ładunek.

Funkcje produktu:
- ruchoma pokrywa skrzyni ładunkowej,
- blokada skrzyni ładunkowej umożliwiająca jej przechylenie do wyładunku,
- pojazd bezpieczny z zaokrąglonymi brzegami i dość lekki
- charakterystyczna dla produktów Oball konstrukcja wygodna do chwytania przez małe rączki,
- z łatwością toczy się po podłodze, wystarczy lekko pchnąć samochodzik, by pojechał do przodu,
- może służyć do podnoszenia, przesuwania i przewożenia drobnych zabawek,
- zabawka z serii Go Grippers! Produkt został wykonany z wysokiej jakości, mocnego i wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu jest odporny, ale łatwy do czyszczenia.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 25x22x17cm.
Wymiary opakowania: ok.29x30x20,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10312

Zabawki - Numer handlowy: OB10312

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU możesz kupić za 92.00 zł. Cena OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 92.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Go Grippers Wywrotka 10312 OU?
Kolorowa i bezpieczna dzięki zaokrąglonym kształtomwywrotka z serii Oball Go Grippers! to prawdziwa gratka dla małego fana maszyn budowlanych. Pojazd ma pokrywę skrzyni ładunkowej, która się otwiera i zamyka oraz jej specjalną blokadę do rozładunku.
Zabawki - Numer handlowy: OB10312Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator