OBALL Go Grippers Zjeżdżalnia z samochodzikiem 10315 - Opis produktu

Przygotuj się na mnóstwo szybkiej, a nawet wyskokowej zabawy z zestawem zjeżdżalnia z samochodzikiem z serii Oball Go Grippers. Ta zjeżdżalnia dla samochodów oferuje zabawę jakiej jeszcze świat nie widział! Popatrz jak gigantyczny podnośnik z uchwytem podnosi do góry autko Oball z rampy, a następnie uwalnia je w taki sposób, aby spadło na specjalną trampolinę na dole. Wyślij samochód w drogę różnymi ścieżkami - dwie rampy umożliwiają inną podróż. Na zjeżdżające autko czekają przeszkody zmieniające kierunek jazdy. Jest to niezmiernie ekscytujące dla dziecka, bo samochód może za każdym razem zjechać inaczej, a ono musi przygotować się do złapania pojazdu w miejscu, gdzie pojedzie. Podniesienie autka Oball dla malucha jest proste dzięki jego typowej dla tej marki konstrukcji, ponieważ góra pojazdu zbudowana została z oktagonalnego, miękkiego owalu łatwego do uchwycenia.
W zestawie znajduje się zjeżdżalnia oraz 1 samochodzik (w kolorach: czerwono-zielony-niebieski). Dołącz małych członków floty Go Grippers!, bo na zjeżdżalni mogą się ślizgać także pozostałe modele. Zwiększ możliwości zabawy poprzez włączenie dużych pojazdów z tej serii, a będziesz mógł przewozić małe autka, dużymi. Pozwól swojej wyobraźni rozwijać się i stwórz swój własny świat z zabawek z kolekcji Oball Go Grippers!
Zjeżdżalnię bez trudu złożysz i przeniesiesz w dowolne miejsce, by mogła być wszędzie tam, gdzie chcesz.

Funkcje produktu:
- duża zjeżdżalnia dla samochodzików,
- atrakcyjne funkcje: zapadka, trampolina i ruchomy podnośnik,
- za pomocą jednego przycisku uruchomisz podnośnik, który wydaje realistyczne dźwięki,
- przeszkody zmieniające kierunek jazdy,
- konstrukcja stabilna, ale łatwa do złożenia i przewiezienia,
- w zestawie 1 autko,
- zabawka z serii Oball Go Grippers! kompatybilna z innymi z tej serii.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości, mocnego i wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu jest odporny, ale łatwy do czyszczenia.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: ok.63,5x40x20cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 24 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10315

Zabawki - Numer handlowy: OB10315Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Go Grippers Zjeżdżalnia z samochodzikiem 10315?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Go Grippers Zjeżdżalnia z samochodzikiem 10315 możesz kupić za 249.00 zł. Cena OBALL Go Grippers Zjeżdżalnia z samochodzikiem 10315 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 249.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Go Grippers Zjeżdżalnia z samochodzikiem 10315?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Go Grippers Zjeżdżalnia z samochodzikiem 10315 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Go Grippers Zjeżdżalnia z samochodzikiem 10315 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Go Grippers Zjeżdżalnia z samochodzikiem 10315?
Przygotuj się na mnóstwo szybkiej, a nawet wyskokowej zabawy ze zjeżdżalnią z Oball Go Grippers. To zabawa jakiej jeszcze świat nie widział! Popatrz jak gigantyczny podnośnik z uchwytem podnosi do góry autko Oball z rampy, a następnie uwalnia je w taki sposób, aby spadło na specjalną trampolinę i się odbiło lub pozwól zjechać mu ze zjeżdżalni.
Zabawki - Numer handlowy: OB10315Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Bardzo fajna zabawka! Solidna, ładnie wyglądająca, mająca kilka funkcji. Będący w niej podnośnik to hit!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator