Tiny Growers - grzechotki marchewka i truskawka - Opis produktu

Niezwykłe grzechotki Tiny Growers marchewka i truskawka z kolekcji Zabawa na łące mają ciekawy wygląd i wiele inspirujących funkcji. Doskonale wspierają rozwój dziecka oraz zachwycają swoją prostotą. Grzechotki oferują różne doświadczenia rozwojowe. Dzięki innowacyjnemu i uroczemu wzornictwu, nasze grzechotki sprawiają, że dorastanie i nauka stają się absolutną radością. Różnią się wiekością, a miękki, spiralny uchwyt jest szczególnie łatwy do chwytania i trzymania. Jego ćwiczenie rozwija zdolności motoryczne dzieci zachęcając je do wyciągania i rozciągania paluszków oraz całej dłoni wspierając zdolności motoryczne. Gryzak swym kształtem wręcz zachęca dzieci do odkrywania tekstur ustami, które są podstawowym organem do eksploracji u małych dzieci. Wzory marchewki i truskawki mogą również wpłynąć na dziecko, sprawiając iż chętnie sięgnie po owoce i warzywa w przyszłości. Kompleksową stymulację sensoryczną zmysłów zapewnią barwne koraliki w środku i dwa rodzaje liści: szeleszczące oraz strukturalne gryzaki oraz spiralny kształt.
 
Marchewka:
- szeleszczący materiał liści marchewki,
- gryzak ze strukturą w kształcie liści,
- spiralna struktura wygodna do chwytania,
- grzechoczące kuleczki.
 
Truskawka:
- gryzak ze strukturą z liści truskawki,
- spiralna struktura wygodna do chwytania,
- grzechoczące kuleczki.

Wskazówki rozwojowe:
od 2m
Stymulacja senesoryczna. Pozwól dziecku zbadać spiralny uchwyt i gryzak dłońmi i ustami, aby maluch cieszył się stymulacją dotykową. Potrząśnij zabawką, aby stymulować percepcję słuchową.
od 3m
Pozwól swojemu dziecku odkrywać różne możliwości zabawy za pomocą rąk i ust, aby zachęcić do doskonalenia umiejętności motorycznych.
od 5m
Umieść marchewkę lub truskawkę w różnych miejscach i odległościach wokół dziecka zarówno w pozycji na brzuchu, plecach, aby zachęcić do rozciągania kończyn i wyciągania rąk. Pomaga to przygotować dziecko do raczkowania i rozwijania dużej motoryki.

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką z dodatkiem łagodnych dla dzieci środków piorących.

Funkcje rozwojowe:
- rozwój poznawczy:
Rozwój poznawczy jest procesem indywidualnym, opartym na na naturalnych i wrodzonych zdolnościach dziecka, uzależnionym od środowiska, w którym się ono wychowuje i doświadczeń, których doznaje. Zapewniając dziecku dorastanie w otoczeniu, które stymuluje i pozwala na szeroką gamę działań, zachęcając je i wspierając, z pewnością pomożesz mu w rozwoju poznawczym. Pierwsze lata życia Twojego dziecka oznaczają się wyjątkowym rozwojem umysłowym i potrzebnych mu umiejętności. Masz ogromny wpływ na prawidłowy rozwój swojej pociechy, pamiętaj więc, aby zachęcać je do poznawania i badania świata znajdującego się wokół niego.
- rozwój ruchów precyzyjnych:
Motoryka mała to ruchy precyzyjne, takie jak: chwytanie przedmiotów dwoma palcami, przebieranie palcami stóp, ruchy warg albo języka w celu posmakowania lub zbadania różnych przedmiotów.
- rozwój zmysłów:
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Pobudzanie zmysłów dziecka pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania bogatych i precyzyjnych informacji z otoczenia. To dlatego tak bardzo ważne jest zapewnienie każdemu maluchowi odpowiedniej stymulacji na poszczególnych etapach jego rozwoju.

Seria zawieszek Tiny Smarts zawiera zabawki, które są kombinacją innowacji rozwojowych Tiny Love zamkniętych w małej, zwartej i przystępnej formie. Twoje dziecko nie będzie się mogło oprzeć urokowi tych maleńkich cudów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary: wielkość marchewki ok.17cm, wielkość truskawki 8cm. 
Numer katalogowy: TL1117500458 N19

Zabawki - Numer handlowy: 48269

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Growers - grzechotki marchewka i truskawka?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Growers - grzechotki marchewka i truskawka możesz kupić za 35.00 zł. Cena Tiny Growers - grzechotki marchewka i truskawka jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Growers - grzechotki marchewka i truskawka?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Growers - grzechotki marchewka i truskawka wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Growers - grzechotki marchewka i truskawka jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Growers - grzechotki marchewka i truskawka?
Niezwykłe grzechotki Tiny Growers marchewka i truskawka z kolekcji Zabawa na łące mają ciekawy wygląd i wiele inspirujących funkcji. Doskonale wspierają rozwój dziecka oraz zachwycają swoją prostotą. Grzechotki oferują różne doświadczenia rozwojowe. Dzięki innowacyjnemu i uroczemu wzornictwu, nasze grzechotki sprawiają, że dorastanie i nauka stają się absolutną radością.
Zabawki - Numer handlowy: 48269Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator