Pelikan z siatką i przyjaciele S-10110 - Opis produktu

Uroczy pelikan z siatką i przyjaciele zapewnią świetną zabawę podczas kąpieli. Zabawa w wodzie zachęca do rozwoju koordynacji ruchów ręka-oko poprzez wylewanie, nabieranie, tryskanie i mieszanie. Pokaż dziecku, jak korzystać z sieci w dziobku pelikana do połowu pływających, kolorowych przyjaciół. Pelikan ma wygodny uchwyt dopasowany rozmiarowo do małych rączek. Żółta rozgwiazda ma dziurki do obserwacji wyciekającej wody, muszelka jest pojemniczkiem do nalewana wody, a niebieska, gumowa rybka to tryskająca wodą zabawka.
Po skończonej zabawie wkładamy zabawki do siateczki w dziobie pelikana i tak przechowujemy, aby wyschły.

Funkcje produktu:
- zabaweczki zostały ponumerowane zapoznając malucha z cyframi od 1 do 3,
- każda z zabawek jest inna i ma różne funkcje zachęcające do przelewania wody i jej obserwacji,
- łatwe do uchwycenia sitko w kształcie pelikana ma idealną wielkość i pomaga rozwijać koordynację ręka-oko podczas łowienia innych zabawek,
- dziobek pelikana podnosimy podczas łowienia,
- wiele tekstur angażuje zmysł dotyku,
- jasne, kontrastujące kolory wspomagają rozwój wzroku.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Wymiary: długość pelikana ok. 24cm, wielkość zabawek: ok. 6cm.
Nr katalogowy: S-10110

Zabawki - Numer handlowy: 63106

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pelikan z siatką i przyjaciele S-10110?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pelikan z siatką i przyjaciele S-10110 możesz kupić za 27.00 zł. Cena Pelikan z siatką i przyjaciele S-10110 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 27.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pelikan z siatką i przyjaciele S-10110?
Najniższy koszt przesyłki dla Pelikan z siatką i przyjaciele S-10110 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pelikan z siatką i przyjaciele S-10110 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pelikan z siatką i przyjaciele S-10110?
Uroczy pelikan z siatką i przyjaciele zapewnią świetną zabawę podczas kąpieli. Zabawa w wodzie zachęca do rozwoju koordynacji ruchów ręka-oko poprzez wylewanie, nabieranie, tryskanie i mieszanie.
Zabawki - Numer handlowy: 63106Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator