Konik na biegunach S-80174 - Opis produktu

Konik na biegunach Sassy doskonale nadaje się do zabawy na stole czy dziecięcym krzesełku. Posiada specjalną przyssawkę umożliwiającą zamocowanie do każdej gładkiej powierzchni. Dzięki temu dziecko może swobodnie kołysać i obracać konika w różne strony. Kiedy konik na biegunach wykonuje fikołki, kolorowe koraliki umieszczone wewnątrz wydają miłe dźwięki przyjemnie grzechocząc.
Zabawkę należy utrzymywać w czystości. Czyścić wilgotną szmatką. Zabawkę należy sprawdzić przed podaniem dziecku.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-80174

Zabawki - Numer handlowy: 63095

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Konik na biegunach S-80174?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Konik na biegunach S-80174 możesz kupić za 28.00 zł. Cena Konik na biegunach S-80174 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 28.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Konik na biegunach S-80174?
Najniższy koszt przesyłki dla Konik na biegunach S-80174 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Konik na biegunach S-80174 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Konik na biegunach S-80174?
Konik na biegunach Sassy doskonale nadaje się do zabawy na stole czy dziecięcym krzesełku. Posiada specjalną przyssawkę umożliwiającą trwałe zamocowanie do każdej gładkiej powierzchni. Dzięki temu dziecko może swobodnie kołysać i obracać konika.
Zabawki - Numer handlowy: 63095Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator