Kluczyki muzyczne - gryzak S-80158 - Opis produktu

Muzyczne kluczyki to połączenie gryzaczka, grzechotki i muzycznej zabawki. Po naciśnięciu guziczków dziecko może usłyszeć odgłosy silnika i klaksonu samochodowego. Dwa kluczyki są twarde, a jeden miękki, czyli wszystko czego potrzebuje ząbkujący maluszek dla ukojenia bólu.
Zabawka dzięki dźwiękom, różnorodnej strukturze i bogatej kolorystyce umożliwia rozwój zmysłów, motoryki małej i zrozumienia zasady przyczyna-skutek. Kluczyki mają idealną wielkość dla malutkich rączek, są łatwe do chwytania.

Cechy produktu:
- różnorodne dynamiczne dźwięki,
- wiele faktur do zbadania,
- bogactwo kolorów,
- duże, odważne kolorystyczne kontrasty angażujące dziecko.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wielkość zabawki ok.: 17cm.
Produkt posiada niewymienne baterie.
Nr katalogowy: S-80158

Zabawki - Numer handlowy: 63059

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator