Łódki 2szt czerwona i żółta S-10089 - Opis produktu

Zestaw 2 łódek do zabawy w wodzie. Małe stateczki mają wesołe minki, które z pewnością podziałają na wyobraźnię dziecka i pomogą mu stworzyć wiele pomysłowych zabaw wspaniale umilając czas kąpieli.
W komplecie znajdują się:
- czerwony ścigacz Capitan,
- żółto-pomarańczowy kuter Tugs.
Dostępne są również inne zestawy. Możesz skompletować 6 łódek, aby mieć różne rodzaje pojazdów wodnych.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 0+.
Wymiary zabawki: długość ok.11cm.
Nr katalogowy: S-10089

Zabawki - Numer handlowy: 63115/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Łódki 2szt czerwona i żółta S-10089?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Łódki 2szt czerwona i żółta S-10089 możesz kupić za 23.00 zł. Cena Łódki 2szt czerwona i żółta S-10089 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Łódki 2szt czerwona i żółta S-10089?
Najniższy koszt przesyłki dla Łódki 2szt czerwona i żółta S-10089 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Łódki 2szt czerwona i żółta S-10089 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Łódki 2szt czerwona i żółta S-10089?
Zestaw 2 łódek do zabawy w wodzie. Małe stateczki mają wesołe minki, które z pewnością podziałają na wyobraźnię dziecka i pomogą mu stworzyć wiele pomysłowych zabaw wspaniale umilając czas kąpieli.
Zabawki - Numer handlowy: 63115/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator