Kąpielowi kumple S-10064 - Opis produktu

Kąpielowi kumple uruchomiają wyobraźnię dziecka podczas zabawy w wannie! Oferują wiele aktywności i atrakcji. Zestaw zawiera 15 elementów, z których każdy ma inną postać i barwę i może stanowić odrębną zabawkę.
Specjalna konstrukcja umożliwia połączenie ich w łańcuszek lub kółko. Pomóż dziecku połączyć łańcuszek z 2 przyssawkami, a będzie mogło umieścić go, jak koraliki, na gładkiej powierzchni wanny lub płytek.
Zróżnicowana struktura powierzchni i ciekawe kształty rozwijają zmysł dotyku, a wielkość poszczególnych elementów jest doskonale dopasowana do malutkich rączek dziecka. Dziecko z łatwością może też tryskać wodą z każdego klocka po napełnieniu jego wnętrza wodą.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-10064

Zabawki - Numer handlowy: 63022

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kąpielowi kumple S-10064?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kąpielowi kumple S-10064 możesz kupić za 37.00 zł. Cena Kąpielowi kumple S-10064 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 37.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kąpielowi kumple S-10064?
Najniższy koszt przesyłki dla Kąpielowi kumple S-10064 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kąpielowi kumple S-10064 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kąpielowi kumple S-10064?
Kąpielowi przyjaciele uruchomiają wyobraźnię dziecka podczas zabawy w wannie! Oferują wiele aktywności i atrakcji. Zestaw zawiera 15 elementów, z których każdy ma inną postać i barwę i może stanowić odrębną zabawkę.
Zabawki - Numer handlowy: 63022Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator