Kotek w kąpieli - spieniona zabawa 50471 - Opis produktu

Razem z kotkiem przeżyj wodną przygodę pełną mydlanych bąbelków! Wybierz jeden z dwóch trybów i zmień kąpiel w czystą radość. Przymocuj zabawkę do ściany wanny za pomocą przyssawek, zanurz wężyk z rybką w wodzie i ustaw przełącznik na pozycję prysznic, aby bawić się w strumieniach wody! Napełnij kocią wannę wodą z dodatkiem płynu do kąpieli powyżej poziomu pompki, znajdującej się pod kotkiem, i przełącz się na tryb bąbelków, aby uruchomić generator piany. Zabawka wymaga użycia 3 baterii AA, baterie nie są zawarte w zestawie.
 
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Cechy produktu:
– 2 możliwości zabawy: prysznic lub wytwarzanie piany – za uruchomienie konkretnego trybu odpowiada przełącznik znajdujący się z boku zabawki;
– zabawka wyposażona jest w przyssawki, umożliwiające przymocowanie jej np. do ściany wanny;
– ruchome ramię prysznica;
– wyjmowany pojemnik wanny (do napełniania wodą z płynem do kąpieli);
– baterie: 3 x AA (niezawarte w zestawie);
– wiek: 18m+
 


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 18x25x11cm 
Numer katalogowy: DD50471
Zabawki - Numer handlowy: 50195

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kotek w kąpieli - spieniona zabawa 50471?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kotek w kąpieli - spieniona zabawa 50471 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Kotek w kąpieli - spieniona zabawa 50471 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kotek w kąpieli - spieniona zabawa 50471?
Najniższy koszt przesyłki dla Kotek w kąpieli - spieniona zabawa 50471 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kotek w kąpieli - spieniona zabawa 50471 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kotek w kąpieli - spieniona zabawa 50471?
Razem z kotkiem przeżyj wodną przygodę pełną mydlanych bąbelków! Wybierz jeden z dwóch trybów i zmień kąpiel w czystą radość. Przymocuj zabawkę do ściany wanny za pomocą przyssawek, zanurz wężyk z rybką w wodzie i ustaw przełącznik na pozycję prysznic
Zabawki do wody - Numer handlowy: 50195Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator