Stolik 3w1 aktywne centrum zabaw 60368 - Opis produktu

Aktywne Centrum Zabaw to jedyny produkt w swoim rodzaju, który rośnie wraz dzieckiem! Zdobywca wielu prestiżowych nagród. Stolik w nowej odsłonie kolorystycznej i tematycznej z barwnymi zabawkami gwarantuje aż 15 różnorodnych możliwości zabaw. Dostarcza dziecku wielu bodźców do rozwoju, radości i pozytywnych emocji. Dołączone do stolika krzesełko obraca się 360 stopni wokół niego, po to, aby dziecko z łatwością mogło dosięgnąć wszystkich zabawek. Siedzisko regulowane po zewnętrznej stronie za pomocą pasków, aby dostosować wielkość siedziska do rozmiarów dziecka. Na stoliku znajdują się:
 • pianinko z pięcioma kolorowymi klawiszami o różnych fakturach. Z dwustopniową regulacją głośności i wyłącznikiem On/Off. Integralną częścią pianinka jest książeczka z kolorowymi obrazkami, za pomocą której dziecko zmienia funkcje pianinka (3 tryby). Dziecko usłyszy zabawne dźwięki, gdy książeczka otwarta będzie na 1, 2 stronie. Kolejne strony (3 i 4) uruchomią wesołe melodyjki, strona 5 i 6 to tradycyjne pianinko.
 • Po przekręceniu lwa siedzącego na niebieskiej łodyżce dziecko usłyszy terkoczący dźwięk.
 • Bączek z kolorowymi koralikami, które wirują i delikatnie grzechoczą, gdy naciśniemy na niebieskiego słonika.
 • drzewko palma z bezpiecznym lusterkiem, w którym maleństwo będzie mogło obserwować własne odbicie.
 • Grzechotka - przeźroczysta, obracająca się kula z ciekawym obrazkiem w środku i kolorowymi koralikami.
 • Wodne centrum: po wciśnięciu jednego biało-czarnych pingwinków obok wyskoczy drugi pingwin. Gdy przesuniemy niebieskiego wieloryba, żółta rybka zacznie się kręcić.
 • Żółta tacka ze specjalnie uformowanymi wgłębieniami, w których możemy bezpiecznie postawić kubeczek z piciem lub jedzonko dla dziecka.
Stolik zamontowany na stabilnej zielonej podstawie posiada również specjalne podkładki antypoślizgowe. Gdy dziecko będzie starsze można bardzo łatwo zdemontować żółte krzesełko pozostawiając do zabawy sam stolik.

Siedzisko krzesełka wykonane z łatwo zmywalnego materiału, który można prać w pralce. Skład: 100% poliester.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymaga 3 baterii C/ LR14 (nie są załączone).
Wymiary: średnica stolika ok. 55cm, wysokość od podstawy ok. 45cm, średnica siedziska ok. 34 cm.
Zabawka dla dzieci od 4 miesiąca życia (do 11,25 kg wagi, do 76cm wysokości).
Stolik zdobył wiele prestiżowych nagród: Dr Toy Smart Play, Smart Toy, Produkt of Excellence, The National Parenting Center.
Numer katalogowy: 60368
Zabawki - Numer handlowy: 66391Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Stolik 3w1 aktywne centrum zabaw 60368?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Stolik 3w1 aktywne centrum zabaw 60368 możesz kupić za 499.00 zł. Cena Stolik 3w1 aktywne centrum zabaw 60368 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 499.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Stolik 3w1 aktywne centrum zabaw 60368?
Najniższy koszt przesyłki dla Stolik 3w1 aktywne centrum zabaw 60368 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Stolik 3w1 aktywne centrum zabaw 60368 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Stolik 3w1 aktywne centrum zabaw 60368?
Aktywne Centrum Zabaw Dziecięcych to jedyny produkt w swoim rodzaju, który rośnie wraz dzieckiem! Zdobywca wielu prestiżowych nagród gwarantuje aż 15 różnorodnych możliwości zabaw.
Zabawki - Numer handlowy: 66136Opinie klientów

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Bardzo solidna zabawka i dość spora. Ogólnie zabawka rewelacyjna. Odkąd dzieci ją dostały całymi dniami się nią bawią. Bardzo ciekawa zabawka. Mam dzieci w wieku 4 lata i 2 lata i obydwoje bardzo lubią bawić się przy stoliku. Każdy na swój sposób odkrywa jego funkcje Nie było problemu z montażem, solidny plastik

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator