Skoczek z metkami 11619 - Opis produktu

Maluchy uwielbiają skakać. Dzięki skoczkowi montowanemu w drzwiach zyskasz wszystkie zalety tradycyjnej zabawki do skakania bez zajmowania dużej przestrzeni. Dziecko będzie ćwiczyć i rozciągać swoje nóżki dzięki bezpiecznemu i sprężystemu skoczkowi z metkami Bright Starts. Zabawa rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz poprawia rozwój mięśni nóg, przygotowując dziecko do chodzenia i biegania. Lekka rama jest łatwa do zdemontowania i zabrania ze sobą. Do montażu nie są wymagane żadne narzędzia. Mocny zacisk pasuje do większości framug drzwiowych i jest wyposażony w pasek bezpieczeństwa dla dodatkowej stabilności. Regulowany pasek pomaga idealnie dopasować wysokość siedziska do wzrostu dziecka.. Gotowe, ustaw i pozwól dziecku skakać!
Aby urozmaicić dziecku czas przebywania w skoczku, został on wypodsażony w specjalne pętelki, na których można przymocować ulubione zabawki. Dodatkowo zdecydowane kolory satynowych metek stymulować będą wzrok dziecka, jednocześnie zachęcając do prób chywtania i manipulacji dotykowej. Wysokiej jakości materiały pozwolą na długi czas użytkowania. Poszycie siedziska można zdejmować i prać w pralce.

Produkt posiada długi pas mocujący, umożliwiający zamontowanie skoczka w mieszkaniach o różnej wysokości futryn.
Minimalna szerokość powierzchni górnej futryny: 1,30 cm. Grubość ściany: 10,2cm do 12,7cm.
Skoczka używamy od szóstego miesiąca życia do czasu kiedy dziecko potrafi samodzielnie stać i chodzić. Maksymalna waga dziecka: 12kg. Nigdy nie używaj skoczka jako huśtawki!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia do ok. 1 roku.
Wymiary opakowania: ok. 25,5x39,5x11,5cm
Nr katalogowy: 11619


Zabawki - Numer handlowy: 66485

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Skoczek z metkami 11619?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Skoczek z metkami 11619 możesz kupić za 129.00 zł. Cena Skoczek z metkami 11619 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 129.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Skoczek z metkami 11619?
Najniższy koszt przesyłki dla Skoczek z metkami 11619 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Skoczek z metkami 11619 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Skoczek z metkami 11619?
Maluchy uwielbiają skakać. Dzięki skoczkowi montowanemu w drzwiach zyskasz wszystkie zalety tradycyjnej zabawki do skakania bez zajmowania dużej przestrzeni. Dziecko będzie ćwiczyć i rozciągać swoje nóżki dzięki bezpiecznemu i sprężystemu skoczkowi z metkami Bright Starts.
Zabawki - Numer handlowy: 66474Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator